Oferta pracy

Senior Payroll Specialist

Arche Consulting Sp z o.o.

  • małopolskie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Senior Payroll Specialist Numer ref.: SP/KRK/HG
Zakres obowiązków:
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń pracowników,
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą pracowników w zakresie: zatrudnienia, przedłużania umów, zwalniania pracowników, kontroli czasu pracy, kontroli stanów urlopowych, kontaktu z działem BHP w zakresie badań lekarskich, przygotowywaniu zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
  • doradztwo i wsparcie dla pracowników w zakresie zagadnień personalnych;
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz w zakresie payroll.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 4- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność weryfikacji listy płac, przygotowania deklaracji podatkowych PIT-11 i deklaracji ZUS;
  • wiedza z zakresu dokumentacji zasiłkowej;
  • umiejętność i znajomość zasad rozliczania czasu pracy;
  • podstawowa znajomość zasad dotycząca dokumentacji GUS, PFRON;
  • ugruntowana znajomość polskiego Kodeksu Pracy,
  • wiedza z zakresu nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, a także umów cywilnoprawnych;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny.

Co oferuje Nasz Klient:

  • pracę w SSC na rzecz 1 grupy spółek - w międzynarodowej firmie (obszar polskiego payrollu),
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pracę w atmosferze sprzyjającej rozwojowi,
  • pakiet dodatkowych benefitów,
  • praca w oparciu o umowę o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne