Oferta pracy

Senior Payroll Specialist

MAN Shared Services Center sp. z o.o.O firmie

MAN Shared Services Center sp. z o.o.

Kolorowa 6

Poznań

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Na czym będą polegać Twoje zadania?

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych kilku spółek ze zróżnicowanymi systemami wynagrodzeń
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Wystawianie rocznych deklaracji podatkowych
  • Rozliczenia w ramach PFRON
  • Współpraca z urzędami (US, ZUS, PFRON, GUS)
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zewnętrzne
  • Obsługa pracowników w obszarze płacowym
  • Inne działania lub projekty w ramach zespołu płacowego

Czego potrzebujesz, aby sprawdzić się na tym stanowisku?

  • Wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku (obszar naliczania płac) - minimum 5 lat
  • Doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń dla dużej liczby zróżnicowanych składników
  • Znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Biegłości w obsłudze programu Płatnik
  • Dobrej znajomości środowiska Windows oraz pakietu MS Office
  • Znajomość SAP HR będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy pod dużą presją czasu
  • Umiejętności pracy w zespole, a także budowania relacji z pracownikami
  • Dokładności, rzetelności, odpowiedzialności i chęci ciągłego samokształcenia się
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Znajomości języka obcego angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • Szeroka oferta szkoleń językowych i specjalistycznych
  • Karta Multisport i pakiet Medicover
  • Możliwość skorzystania z tzw. „home office”
  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy
  • Nieformalny dress code
  • Praca w nowoczesnym biurze (Business Garden)
  • ZFŚS – m.in. dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego
  • Regularne eventy integracyjne dla pracowników
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola dla dziecka
  • Zniżki na zakup aut z grupy VW

Lokalizacja firmy: Poznań ul. Kolorowa 6

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

W celu uczestniczenia w kolejnych rekrutacjach należy dopisać:

„Wyrażam zgodę na rzecz MAN Shared Services Center sp. z o.o.  z siedzibą ul. Kolorowa 6 w Poznaniu na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych”.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest MAN Shared Services Center sp. z o.o. z siedzibą ul. Kolorowa 6 w Poznaniu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych oraz kontaktowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże w przypadku ich braku nie będziemy mogli rozpatrzyć Twojej kandydatury. Podstawą prawną przetwarzania jest Twoja zgoda (którą wyrażasz dobrowolnie przesyłając dokumenty), właściwe przepisy prawa, oraz prawnie uzasadniony interes administratora – konieczność doboru właściwych kadr. Do podanych danych mogą mieć dostęp dostawcy usług niezbędnych dla działalności administratora danych np. podmioty dostarczające oprogramowanie. Informujemy, że przysługuje Ci żądanie: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia - swoich danych osobowych - oraz prawo ograniczenia przetwarzania, lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Przysługuje Ci prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Twoje dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji, chyba że wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach. Udzielone zgody możesz wycofać w dowolnym momencie. W celu prowadzenia korespondencji związanej z ochroną danych osobowych stworzyliśmy dedykowany adres e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy