Oferta pracy

Senior People Analyst (Google Data Studio)

Allegro

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu strategii i wyznaczaniu kierunku działań działu HR i Rekrutacji

  • Będziesz odpowiedzialny za tworzenie środowiska raportowego dla obszaru Talent Acquisition, Sourcing and Employer Branding (IBM Cognos, Google Cloud Platform, Data Studio)

  • Zajmiesz się gromadzeniem, strukturyzacją, analizą i raportowaniem wskaźników i danych HR pochodzących z różnych źródeł (w tym z systemów informacji kadrowych (HRIS), wewnętrznych ankiet pracowniczych, danych dotyczących rynków/konkurencji i innych)

  • Będziesz współpracować z zespołami Technologii (m.in.zespołem IT Business Services) w zakresie projektowania, konfigurowania i administracji systemów

  • Będziesz analizować duże zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowe dla firmy obszary

  • Będziesz tworzyć raporty dla różnych grup odbiorców (kadry zarządzającej, HRBP, zespołu ds. pozyskiwania talentów, itd.), ustalać KPI oraz dawać rekomendacje dla rozwoju Allegro

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego/danych/HR

  • Umiejętność dobierania technik statystycznych i metod wizualizacji danych adekwatne do badanego problemu, doświadczenie w zarządzaniu danymi i strukturami danych; znajomość zasady wizualizacji danych (doświadczenie w pracy z narzędziem Google Data Studio lub potrafią szybko je opanować)

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz o charakterze ilościowym i jakościowym; potrafią pracować z różnymi źródłami danych

  • Doświadczenie w komunikowaniu wyników analiz technicznych osobom na wszystkich szczeblach organizacji, zarówno posiadającym, jak i nieposiadającym przygotowania technicznego

  • Zorientowanie na realizację zadań: umiejętność pracy samodzielnej, priorytetyzowania, tworzenia rozwiązania i opracowywania planów działania

  • Mile widziana znajomość języka SQL/BigQuery oraz ekosystemu Google Cloud Platform

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołącz do nas jeśli chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądała przyszłość e-commerce w Polsce

  • Znajdziesz u nas unikalną miksturę pasjonatów danych, wizjonerów i strategów, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoja wiedzą

  • Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w różnych ciekawych projektach wykraczających poza Twój zespół oraz kolaboracji z ciekawymi ludźmi

  • Będziesz zachęcany aby podważać status quo i proponować usprawnienia poparte danymi

  • Nasza siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wierzymy, że masz świetne pomysły, dlatego zawsze zostaniesz wysłuchany

  • Stań się częścią najdynamiczniej rozwijającej się części firmy, w której to co robimy dziś ma realny wpływ na to co będzie jutro