Logo Pracuj.pl

Senior Performance Marketing Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

8 000–11 000
netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii PPC na platformach: Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads na polskim i zagranicznych rynkach w oparciu o wyznaczone KPIs
  • Prowadzenie analiz, wyciąganie danych i statystyk
  • Tworzenie rekomendacji rozwiązań pozwalających na optymalizację konwersji
  • Opomiarowanie strony za pomocą GTM oraz analiza wyników
  • Tworzenie raportów w Google Data Studio
  • Współpraca z innymi działami w firmie np. IT, sprzedaży, biznes.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych w zróżnicowanych źródłach (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads lub innych)
  • Zaawansowana znajomość Google Analytics i Google Data Studio (certyfikaty mile widziane)
  • Znajomość i umiejętność konfiguracji GTM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (działamy również na rynkach zagranicznych)
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Pasja do analizowania danych i wyciągania wniosków
  • Praktyczna wiedza w zakresie działań PPC i atrybucji
  • Dostępność na spotkania F2F w biurze w zakresie 2-3 dni w miesiącu

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 8-11 tys. zł + VAT na B2B
  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy sobie ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania
  • Opiekę medyczną oraz lekcje angielskiego z native speakerem
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 8:00 - 9:30)
  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi
  • Pracę zdalną z wizytami w naszym Gdyńskim biurze
  • A jeśli chcesz pracować stacjonarnie - mamy nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • brak dress code’u

No Fluff Jobs sp. z o.o.

W No Fluff Jobs tworzymy portal z ogłoszeniami o pracę dedykowany dla branży IT. Jako jedyny portal w Polsce wymagamy publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji w IT. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Nasz ponad 60-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po również prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Senior Performance Marketing Specialist, dolnośląskie