Senior Performance Marketing Specialist

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie, setup, optymalizacja i weryfikacji kampanii online

  • zarządzanie budżetem mediowym dla danej kampanii, priorytetami, zadaniami

  • analiza efektywności kampanii i prowadzenie bieżących działań, aby utrzymać kampanie na najwyższym poziomie efektywności

  • raportowanie kampanii za pomocą narzędzi do analizy Google

  • przygotowanie strategii mediowych i media planów, w tym prezentacji dla klientów

  • rekomendowanie nowych oraz niestandardowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • znajomość narzędzi do analityki Google Analytics, Google Data Studio

  • język angielski na poziomie komunikatywnym

  • umiejętność szukania i wdrażania nowych rozwiązań i rekomendacji mediowych

  • podejmowanie inicjatywy, szukanie rozwiązań w trudnych sytuacjach

  • samodzielność, skrupulatność, terminowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • znajomość PIWIK Pro

To oferujemy

  • kontrakt B2B lub umowa o pracę (do ustalenia)

  • stabilną współpracę na specjalistycznym stanowisku

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i obowiązków

  • pracę hybrydową (zdalną / w biurze w Warszawie)

  • szkolenia z zakresu marketingu, mediów i technologii

  • zajęcia sportowe i z języka angielskiego

  • samodzielność, odpowiedzialność, sprawczość

  • praca w zgranym, zwinnym i kreatywnym zespole

  • szkolenia i konferencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest butikowa agencja digital marketingowa. Zespół składa się z profesjonalistów z doświadczeniem w realizacji projektów dla globalnych firm.

Przewiń do profilu firmy