Logo Pracuj.pl

Senior PHP Back-end Web Developer

ATENEUM sp. z o.o. sp.j.O firmie

12 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Symfony

  • SQL

  • Git

  • Jira

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Api Platform

  • Sylius

  • Docker

O projekcie

W związku z wydzieleniem w firmie działu skupionego na rozwoju i nowych technologiach w obszarze systemów logistycznych i magazynowych. Poszukujemy do naszego zespołu między innymi back-end developera który będzie chciał dalej rozwijać swoje umiejętności w symfony i technologiach takich jak docker czy elastic.

Twój zakres obowiązków

  • Dobór technologii i rozwiązań optymalnych dla danego projektu
  • Współtworzenie elementów naszych serwisów
  • Tworzenie skryptów back-endowych
  • Dbanie o jakość wytworzonego kodu
  • Aktywny udział w wyborze i wdrażaniu technologii

Nasze wymagania

  • PHP 7.0+
  • Praca z systemem kontroli wersji Git/Gitlab
  • Minimum 5 letnie doświadczenie z komercyjnymi projektami w Symfony
  • MySQL / PostgreSQL
  • Technologie działających po stronie klienta (HTML, JavaScript, CSS), AJAX
  • Systemy Linux
  • Wykorzystanie wzorców projektowych
  • Język angielski umożliwiający pracę z dokumentacją techniczną

  • RabbitMQ
  • API Platform
  • REST / SOAP / GraphQL
  • Techniki testowania aplikacji
  • Docker/Vagrant

To oferujemy

  • Zniżki na produkty: Książki, gry, zabawki.
  • Wyjścia integracyjne
  • Parking przy firmie
  • Nowoczesne biuro
  • Laptop + 2 monitory - Licencja PHPStorm
  • Karta multisport
  • Budżet na szkolenia deweloperskie
  • Eventy deweloperskie
  • Dofinansowanie kursów (w tym językowych)
  • Szkolenia wewnętrzne oraz dostęp do Udemy
  • Opieka medyczna Luxmed.
  • Bibliotek działowa z książkami technicznymi
  • Wypożyczalnia gier planszowych
  • Imprezy i wyjścia firmowe.
  • Parking dla rowerów.
  • Kawa, Herbata, Kuchnia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Prześlij nam CV

2

Ankieta technologiczna

3

Zadanie testowe

4

Video rozmowa z TL

ATENEUM sp. z o.o. sp.j.

Firma Ateneum jest ogólnopolskim dystrybutorem zajmującym się hurtową sprzedażą książek, artykułów papierniczych, puzzli, gier oraz zabawek. Od początku swego istnienia Ateneum stawia na najwyższą jakość obsługi klienta oraz kompleksowe zaopatrzenie asortymentowe. Z naszych usług korzysta już ponad 1800 odbiorców w kraju i za granicą.

Ateneum, według Pulsu Biznesu, jest najdynamiczniej rozwijającym się dystrybutorem działającym na rynku księgarskim w Polsce, czego potwierdzeniem jest dziewięciokrotne zdobycie nagrody Gazeli Biznesu. Hurtownia posiada certyfikat Rzetelnej Firmy, który jest świadectwem pewnego partnera w biznesie.

W raporcie ekspertów londyńskiej giełdy z 2016 roku, hurtownia Ateneum została uznana za jedną z trzydziestu najbardziej wpływowych polskich firm w Europie. Raport zwraca uwagę na te przedsiębiorstwa, które są najbardziej atrakcyjne i dynamiczne w Europie.

Ateneum zostało laureatem Diamentów Forbesa 2018 oraz Diamentów Forbesa 2020 - jedno z najbardziej prestiżowych i niezależnych wyróżnień w biznesie dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw Polsce.

W 2019 roku Ateneum przeniosło się do nowowybudowanej, własnej siedziby przy ul. Półłanki 12C w Krakowie.

Senior PHP Back-end Web Developer, Kraków