Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Bergamotki 4

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP8

  • Symfony 5+

  • Doctrine 2+

  • clean code

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • Git

Mile widziane

  • JavaScript

  • React

  • Docker

  • Mikroserwisy

  • AWS

System operacyjny

O projekcie

Zgrany i uzdolniony zespół programistów poszukuje Senior PHP Backend Developera, który wesprze nas przy rozwoju obecnych produktów jaki i wdrażaniu nowych systemów dla klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy tworzeniu systemów motywacyjnych i lojalnościowych

  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie istniejących

  • Dbanie o dobre praktyki programistyczne

Nasze wymagania

  • PHP8

  • Symfony 5+/Doctrine 2+

  • SOLID/clean code

  • MySQL/PostgreSQL

  • git

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • JavaScript/React

  • Docker

  • AWS

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • testy jednostkowe

To oferujemy

  • pracę w zgranym Zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • możliwość pakietu medycznego PZU

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Nasz zespół stale rośnie w siłę. Łączy nas perfekcjonizm oraz fascynacja nowymi technologiami. Do dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy osoby otwartej na nowe wyzwania i współpracę w środowisku programistycznym. Pokłady pozytywnej energii będą mile widziane, w szczególności z uwagi na pracę z różnorodnymi klientami. Niezbędne jest zacięcie biznesowe, znajomość branży IT i logiczne myślenie. Skrupulatność i dokładność to cechy niezbędne na tym stanowisku. Za każdym sukcesem stoi człowiek, dlatego wierzymy, że razem możemy stworzyć niezwykłe rzeczy, które realnie pomogą ludziom w pracy i codziennym życiu.

Przewiń do profilu firmy