Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior PHP Developer

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma websky od 20 lat wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem firmy i instytucje publiczne w projektach z obszaru IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i rozbudowaną bazę stałych klientów zarówno w kraju, jak też za granicą. Współpracujemy z agencjami marketingowymi z Niemiec i Szwajcarii.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • projektowanie i wdrażanie nowych systemów
    • tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych oraz istniejących aplikacji
    • obsługa bieżących systemów i aplikacji

    Wymagania:

    • znajomość języka programowania PHP5,4+ (minimum 3-letnie doświadczenie)
    • umiejętność estymacji czasu pracy i realizacji wyznaczonych zadań
    • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL), HTML, CSS, Javascript, jQuery
    • wysokie umiejętności w tworzeniu obiektowo zorientowanego oprogramowania
    • znajomość systemu kontroli wersji (Git/SVN)
    • dobra znajomość frameworka Symfony 3 / 4 (lub innego frameworka MVC)
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Mile widziane:

    • znajomość Prestashop
    • znajomość frameworka Magento 2
    • wykształcenie informatyczne

    Oferujemy:

    • stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • możliwość pracy zdalnej
    • pracę przy interesujących projektach
    • 8-godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w wybranych przez pracownika godzinach)
    • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zdodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami.