Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior PHP Developer

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • MongoDB

  • Docker

  • Angular

  • Git

  • PostgreSQL

System operacyjny

O projekcie

Celem projektu jest rozwijanie aplikacji do planowania i przygotowywania materiałów dla kampanii marketingowych. Głównym zadaniem zespołu jest towrzenie nowych funkconalności.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektu na wstępnym etapie wdrożenia

  • Stworzenie lub aktualizacja dokumentacji technicznej

  • Współpraca z grupą DevOps’ów w celu utworzenia Pipeline w Azure DevOps

  • Refaktoryzacja kodu

  • Code Review

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji

  • Pomoc innym, mniej doświadczonym członkom zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemów typu Enterprise

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2)

  • Umiejętność szybkiego wdrożenia się w istniejący projekt

  • Praktyczną znajomość wzorców projektowych

  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych dla dużych systemów

  • Umiejętność pracy zarówno z UI jak i back-endem

  • Znajomość systemów Cache’ujące (np. Reddis)

  • Znajomość frameworków (np. Laravel, Angular)

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych przy użyciu np. PHPUnit

  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL/PostgreSQL/MariaDB

  • Umiejętność korzystania z Composer’a

  • Znajomość Docker’a

Podział czasu pracy
50%

Nowe funkcje

15%

Samorozwój

15%

Bug fixing

15%

Spotkania

5%

Wsparcie klienta

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • Pracę dla specjalistów o stopniu doświadczeniu minimum regular.

  • Pracę przy rozbudowanych aplikacjach, napisanych z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Pracę w polsko-amerykańskim dziale IT liczącym ponad 500 osób, w tym blisko 250 specjalistów w Polsce

  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami IT w zakresie obsługi i zarządzania infrastrukturą informatyczną firmy

  • Gwarancję przyjaznej atmosfery i możliwość aktywności po pracy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji lub możliwość pracy zdalnej

  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Zdalna rozmowa rekrutacyjna

3

Informacja zwrotna po rozmowie