Logo Pracuj.pl

Senior PHP Developer

DevsData LLCO firmie

17 000–22 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

O projekcie

Chcesz wykonywać wpływową pracę? Czy chcesz, aby Twój wkład został doceniony i wzięty pod uwagę? Zgłoś się i twórz cyfrową przyszłość z nami!

Dołącz do lidera na rynku zdjęć biometrycznych i twórz aplikację mobilną oraz stronę internetową, dzięki którym robienie zdjęć paszportowych i innych dokumentów jest łatwe, szybkie i przyjemne. Wykorzystując sztuczną inteligencję oraz najnowsze technologie, pomagaj tysiącom ludzi każdego dnia wygodnie robić zdjęcia identyfikacyjne.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności backendu (PHP, Yii2),
  • Bliska współpraca z zespołem produktowym, wspólne rozwiązywanie problemów biznesowych firmy,
  • Udział w transformacji na nowoczesny stos technologiczny (AWS serverless, mikroserwisy),
  • Podnoszenie poziomu dojrzałości technologicznej zespołu,
  • Ciągłe ulepszanie praktyk i procesów wytwarzania oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w PHP w przynajmniej jednym frameworku do tworzenia aplikacji webowych,
  • Doświadczenie w tworzeniu API oraz usług skalowanych horyzontalnie,
  • Wcielanie w życie dobre praktyki programistycznych i DevOpsowe,
  • Posługiwanie się relacyjną bazą danych,
  • Wspomaganie i nadzorowanie pracy mniej doświadczonych developerów.

To oferujemy

  • Ogromny wpływ na docelowy kształt rozwiązań wraz z potencjałem wzrostu zespołu,
  • Nowoczesny ekosystem technologiczny,
  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, opieka medyczna),
  • Budżet szkoleniowy oraz możliwość pracy z różnych biur.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Would you like to work for the most innovative startups in the USA and international clients? You've come to the right place! DevsData LLC connects talented programmers from Poland with the most desirable job offers from around the world.

We offer a unique opportunity to continue your career path and get to know the business from many different angles in a rapidly growing startup. As we develop and face new challenges, we are once again looking for great people to join our team!

👉 Are you a passionate, open-minded person with the curiosity and creativity to blaze new paths? Do you want to gain experience in the IT industry? If you are not afraid of challenges - apply now! We're looking for a candidate who will join us as a Junior Tech Recruiter!

Senior PHP Developer, Rzeszów