Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior PHP Developer - Team Leader

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Diverse Consulting Group Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia
    BK/TLPHPpat/02/2018

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i implementacja rozwiązań
    • Zarządzanie zespołem programistów
    • Współpraca z komórkami biznesowymi w zakresie ustalania harmonogramów projektów oraz zakresu wdrożenia
    • Wyznaczanie standardów dla reszty zespołu

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość technologii webowych oraz kilka lat doświadczenia w tworzeniu serwisów internetowych
    • Min. dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Bardzo dobra znajomość Zend Framework, HTML5, CSS3, JavaScript, Angular
    • Dobra znajomość narzędzi wspierających proces wytwórczy oprogramowania (GIT, SonarQube, Vagrant, Gerrit, Jenkins itp.)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie przy ciekawych, rozwojowych projektach
    • Dostęp do najnowszych technologii
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.