Senior PHP Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 2018-12-03
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2019-01-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego domu pięknym domem. Pragniemy za pośrednictwem branży eCommerce wprowadzić wyjątkowość do domu i stylu życia naszych klientów w 11 krajach Europy. Będąc niespełna 7 lat na rynku, w 2017 roku osiągnęliśmy dochody w wysokości 220 milionów euro. Co ważniejsze, perspektywy rozwoju są ogromne.

    Zespół Westwing stanowi sekret naszego sukcesu. Ponad 1100 członków naszego zespołu łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi podstawami biznesowymi. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z inspirującymi kolegami, którzy są inteligentni, zabawni, ambitni i otwarci na wyzwania, aby zmieniać branżę i zadbać o jej przyszłość.

    CZEKAMY NA CIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS!

    MIEJSCE PRACY: Warszawa
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł
    ZADANIA:
    • Stworzenie nowego modułu w Symfony 4 do zarządzania procesami w Westwing CEE
    • Projekt wewnętrzny nastawiony na najwyższą jakość stworzonego rozwiązania
    • Realny wpływ na architekturę projektu
    OCZEKIWANIA:
    • Biegła znajomość PHP 5 & 7 (min. 2 lata doświadczenia)
    • Dobra znajomość Symfony 4 (warunek konieczny)
    • Znajomość SQL oraz baz danych (korzystamy z baz danych MySQL na serwerach Amazon)
    • Zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w zakresie realizacji przydzielonych zadań
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    Mile widziana znajomość:
    • JavaScript, jQuery, HTML, CSS
    • Amazon Web Services (korzystamy z Elastic Beanstalk, EC2, RDS, EFS, S3)
    • Znajomość środowiska Linux (serwery www) oraz IDE (PHPStorm)
    OFERUJEMY:
    • Umowę o pracę na czas określony lub B2B - 6 miesięcy
    • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
    • Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport/CityFit
    • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy
    • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
    • Zniżki na produkty firmowe
    Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”