Ta oferta pracy jest nieaktualna od 331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior PHP Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, lidera świdczącego usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania zaawansowanych systemów informatycznych poszukujemy:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Szukamy osoby, która:

    posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z PHP oraz OOP

    zna Symphony jak własną kieszeń, a do tego

    zna technologie takie jak: API REST, Continuous Integration
    chce programować w czystym PHP i pracować z kodem wysokiej jakości
    zna język angielski w stopniu komunikatywnym

    Jeśli jesteś zainteresowany/a, to mamy dla Ciebie:

    • możliwość udziału w międzynarodowym projekcie
    • kontrakt B2B z płatnym urlopem
    • elastyczne godziny pracy
    • prywatną opiekę medyczną
    • nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji -Centrum
    • szkolenia, kartę multisport oraz naukę języka angielskiego

    Twoje obowiązki:

    • rozwój, projektowanie oraz implementacja projektów webowych z użyciem technologii:PHP7, Symphony 3, MySQL, JavaScript, jQuery, Continuous Integration
    • przeprowadzanie code review powstającego projektu
    • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.