Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior PHP Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta, lidera świdczącego usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania zaawansowanych systemów informatycznych poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Szukamy osoby, która:

posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z PHP oraz OOP

zna Symphony jak własną kieszeń, a do tego

zna technologie takie jak: API REST, Continuous Integration
chce programować w czystym PHP i pracować z kodem wysokiej jakości
zna język angielski w stopniu komunikatywnym

Jeśli jesteś zainteresowany/a, to mamy dla Ciebie:

  • możliwość udziału w międzynarodowym projekcie
  • kontrakt B2B z płatnym urlopem
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji -Centrum
  • szkolenia, kartę multisport oraz naukę języka angielskiego

Twoje obowiązki:

  • rozwój, projektowanie oraz implementacja projektów webowych z użyciem technologii:PHP7, Symphony 3, MySQL, JavaScript, jQuery, Continuous Integration
  • przeprowadzanie code review powstającego projektu
  • dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się