Oferta pracy

Senior PHP Developer (zespół e-commerce)

Burda Media Polska Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • Git

  • PHP

  • JavaScript

  • PostgreSQL

  • GitFlow

  • Symfony

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Elasticsearch

  • Redis

  • Magento

O projekcie

Chciałbyś/-abyś współtworzyć nowoczesne platformy marketplace? Zapraszamy do współpracy!

Rozbudowujemy zespół odpowiedzialny za projekty e-commerce i społeczności.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny rozwój nowych systemów e-commerce (mamy projekty oparte o Symfony oraz Magento 2):

  • 60% czasu - nowe funkcjonalności

  • 20% czasu - utrzymanie, optymalizacja

  • 20% czasu - code review, testy, zarządzanie projektem, tworzenie dokumentacji

  • Uczestniczenie w definiowaniu architektury nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie jako Programista PHP w komercyjnych projektach,

  • Minimum 3 lata udziału w projektach, wykorzystujących Symfony,

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (Postgres, MySQL), umiejętność optymalizacji zapytań SQL,

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu GIT (przede wszystkim GitFlow),

  • Znajomość standardów PSR i wzorców projektowych,

  • Udział w projektach prowadzonych zgodnie z metodologią SCRUM.

  • Doświadczenie w komercyjnych projektach, wykorzystujących Magento 2,

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu RabbitMQ, ElasticSearch, Redis,

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych o mikroserwisy,

  • Umiejętność budowania architektury oprogramowania,

  • Praktyczna znajomość Docker.

To oferujemy

  • Udział w dużym, ciekawym technologicznie i biznesowo projekcie e-commerce: CI/CD, Kubernetes

  • Współpraca z DevOps

  • Projekt prowadzony w metodologii SCRUM

  • Doświadczony i przyjazny zespół programistów PHP i JS

  • Możliwość doboru narzędzi do pracy

  • Możliwość ciągłego szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Samodzielność działania i realny wpływ na budowanie platform typu marketplace

  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesna kulturę pracy

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowy o pracę lub B2B(z płatnymi urlopami) z wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia i umiejętności

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną i możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowe, zniżki na kursy językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rekrutacji wewnętrznych

  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach

  • świętujemy-szukamy okazji do celebrowania nie tylko w Święta

Burda Media Polska S.A wyróżnia się silną pozycją na rynku mediów cyfrowych i wydawniczych. Intensywnie rozwijamy portfolio serwisów internetowych jak również wydajemy magazyny.

Przewiń do profilu firmy