Senior PL SQL/APEX Developer

TUnŻ Warta S.A

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PL/SQL

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach projektowych związanych z rozwojem systemu do obsługi ubezpieczeń na życie,

  • identyfikacja i analiza wymagań funkcjonalnych i nie funkcjonalnych pod względem możliwości i sposobu ich technicznej realizacji,

  • współpraca z przedstawicielami biznesu oraz kierownikami projektów IT,

  • udział w testach akceptacyjnych wdrażanych rozwiązań,

  • projektowanie interfejsu użytkownika w Oracle APEX, procedur bazodanowych, raportów, formularzy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: informatyka, matematyka,

  • praktyczne doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych,

  • bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL lub bardzo dobra znajomość Oracle APEX,

  • umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,

  • samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • znajomość BI Publisher,

  • znajomość branży ubezpieczeń,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, w której relacje i sposób zarządzania oparte są na zaufaniu, przełożeni nie mówią co masz robić, ale stawiają przed Tobą problemy, które należy rozwiązać,

  • pracę, gdzie współpracownicy naprawdę robią to, co kochają i zawsze chętnie Ci o tym opowiedzą,

  • stanowisko, gdzie będziesz mógł nieustannie się doskonalić i poznawać nowe technologie,

  • dobrą atmosferę, kóra jest tak samo ważna jak umiejętności techniczne,

  • pracę w Centrum Warszawy (hybrydowo) lub pracę zdalną,

  • możliwość godzenia pracy z życiem prywatnym.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • parking dla rowerów

  • dostęp do platformy szkoleniowej