Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Planner - Starszy planista produkcji

ONLYBIO.LIFE SPÓŁKA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Stworzenie i wdrożenie procedur planowania popytu i planowania dostępności wyrobów gotowych.

  • Identyfikowanie potrzeb i wdrażanie narzędzi planistycznych.

  • Wdrożenie i raportowanie KPIs w obszarze planowania popytu, produkcji i zapasu.

  • Planowanie popytu i tworzenie średnio i długoterminowego master planu dla zakładu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze planowania zapotrzebowania lub planowania produkcji, preferowane w sektorze FMCG.

  • Biegła znajomość excell, minimum 2 lata doświadczenia w pracy w systemie ERP.

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmie w zespole młodych profesjonalistów i ekopasjonatów.

  • Samodzielne stanowisko z dużymi możliwościami rozwoju.

  • Praca w ekologicznej fabryce w nowoczesnej przestrzeni biurowej.

ONLYBIO.LIFE SPÓŁKA S.A.

OnlyBio.life S.A. jest biotechnologiczną firmą badawczo-wdrożeniową, która w swoim portfolio produktowym posiada kosmetyki marki OnlyBio oraz środki czystości marki OnlyEco. Wszystkie produkty składają się przynajmniej w 99% z surowców pochodzenia naturalnego. Firma wyznaje zasadę „więcej = mniej”, czyli więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko. Dziś, dzięki naszemu przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego, staliśmy się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach. Naszą największą siłą są jednak ludzie, którzy identyfikują się z naszą filozofią. Naukowcy, pracownicy i przede wszystkim nasi Klienci. Wspólnie wierzymy, że rozwój nie musi oznaczać zniszczenia. Jesteśmy świadomi, że to jaki świat zostawimy naszym dzieciom, zależy również od nas. Wybierając OnlyBio i OnlyEco nie wybierasz produktu - Wybierasz styl życia, w którym ekologia jest czymś więcej, niż tylko reklamowym sloganem. Dołącz do nas - nasza ziemia jest tego warta.

Przewiń do profilu firmy