Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior Portfolio Manager

Sniadecki Development Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 3

Poznań

Śniadecki Development to firma realizująca inwestycje deweloperskie w wysokim standardzie na przedmieściach Poznania i Wrocławia. Obsługujemy cały proces realizacji projektu od A do Z. Oferowane przez nas inwestycje, to coś więcej niż przysłowiowe cztery ściany. Naszym głównym celem jest zbudowanie stworzenie dla naszych potencjalnych Klientów miejsc, w których ich codzienność będzie komfortowa i bezpieczna.

W 2020 roku na bazie doświadczenia zdobytego w branży nieruchomości, uruchomiliśmy program inwestycyjny dedykowany osobom poszukującym nowoczesnych form inwestowania kapitału – Śniadecki Investment Group.

Aby zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie oraz nieustannie podnosić jakość oferowanych przez nas produktów, zapewniając jednocześnie stały wzrost skali naszej działalności, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Senior Portfolio Manager

Główne zadania na stanowisku to:

  • Samodzielne, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,
  • Zapewnienie Klientom wysoką jakość obsługi poprzez dobór odpowiednich produktów inwestycyjnych oraz eksperckie wsparcie
  • Dbanie o wizerunek firmy i budowanie długofalowych relacji z Klientami w oparciu o kompetencje i doświadczenie
  • Merytoryczne wsparcie Klientów w zakresie zarządzania finansami
  • Budowania zespołu sprzedażowego
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, ocenianie ich oraz motywowanie do pracy

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z Klientem przy doborze najkorzystniejszych produktów i usług finansowych (bankowość, pośrednictwo finansowe, TFI, dom maklerski),
  • Znajomość produktów inwestycyjnych oraz doświadczenie w ich sprzedaży ( fundusze inwestycyjne, obligacje korporacyjne, produkty strukturyzowane, produkty regularnego oszczędzania, polisy ubezpieczeniowe)
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami zamożnymi
  • Gruntowna wiedza z obszaru ekonomii i funkcjonowania rynków finansowych,
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na cel
  • Przedsiębiorczość
  • Motywacja do rozwijania kompetencji menedżerskich,
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm w kontaktach z Klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Konkurencyjna podstawa wynagrodzenia + atrakcyjny poziom prowizji,
  • Forma zatrudnienia - do uzgodnienia
  • Możliwość budowania zespołu i rozwoju kompetencji menedżerskich,
  • Praca z doświadczonymi ekspertami z branży,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Aktywny udział w rozwoju firmy,
  • Indywidualnie dopasowany czas pracy

Ogłoszenie archiwalne