Oferta pracy

Senior PR & Community Consultant

Komunikacja Plus GroupO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów, przygotowywanie, opracowywanie oraz redagowanie materiałów prasowych, wypowiedzi eksperckich oraz wywiadów

  • Tworzenie różnych form contentu, materiałów promocyjnych (online i offline), tekstów kreatywnych (hasła, big idea itp.), treści do newsletterów, koordynacja produkcji foto i video

  • Prowadzenie i rozwijanie kanałów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn), nadzorowanie kampanii Google Ads, Facebook Ads i LinkedIn Ads

  • Kreowanie nowych inicjatyw komunikacyjnych, współpraca z partnerami

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej czteroletnie doświadczenie w komunikacji online i media relations

  • Znasz i rozumiesz specyfikę poszczególnych kanałów SoMe, posiadasz praktyczną znajomość Google Analytics oraz Wordpress umożliwiająca samodzielne zarządzanie serwisami internetowymi

  • Posiadasz lekkie pióro, cechują Cię kreatywność i otwartość na dzielenie się własnymi pomysłami

  • Doskonale organizujesz pracę własną, umiesz planować i zarządzać kilkoma projektami jednocześnie

  • Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu (poziom min. B2)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Kafeteria MyBenefit

  • opieka psychoterapeutyczna w czasie pandemii

Komunikacja Plus Group

Wiecie, co łączy Grupę Komunikację Plus, Titanica i Władcę Pierścieni: Powrót Króla? Na gali Złotych Spinaczy 2020 uzyskaliśmy tyle samo nagród, ile te dwa filmy Oscarów! 11 spinaczy trafiło na naszą półkę!

A co więcej… otrzymaliśmy również Tytanowy Spinacz za największą liczbę przyznanych nagród! Po raz kolejny pokazaliśmy, że w grupie siła – zwłaszcza w Grupie Komunikacja Plus!

Przewiń do profilu firmy