Head of Digital Marketing

DPM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Naszym Klientem jest firma oferująca rozwiązania z zakresu Digital Marketing dla klientów zewnętrznych. Firma wykorzystuje autorskie rozwiązania informatyczne, starając się automatyzować jak najwięcej działań PR-owych i marketingowych.

Do Zespołu we Wrocławiu, poszukujemy osobę, która przejmie stery nad komunikacją marki, na stanowisku:
Head of Digital MarketingNumer ref.: Nr ref.: SDMS/06/DPM/MW

Zakres obowiązków:

  • stworzenie oraz wdrożenie strategii komunikacji,
  • prowadzenie profili społecznościowych firmy (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, etc.),
  • monitorowanie efektywności prowadzonych działań,
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • nadzorowanie procesu powstawania oraz realizacji strategii komunikacyjnych dla naszych klientów,
  • przygotowywanie wycen działań marketingowych i PR-owych,
  • dbanie o spójność przekazu marketingowego we wszystkich wykorzystywanych kanałach marketingowych,
  • budowanie zespołu PR/marketing i wsparcie w budowaniu działu sprzedaży.

Oczekiwania:

  • znajomość komunikacji PR - umiejętność pisania tekstów, tzw. „lekkie pióro”,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (PR, dziennikarstwo, marketing),
  • zainteresowanie zagadnieniami marketingowymi, trendami w marketingu, social media i PR,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość pakietów biurowych (MS Office oraz/lub G Suite)
  • znajomość narzędzi marketingu digitalowego (np. Google AdWords, Google Analytics, SEM/SEO, Marketing Automation, Business Facebook etc.),
  • umiejętność zarządzania projektami oraz ludźmi.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko, o wysokim poziomie decyzyjności,
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • praca dla ciekawych klientów i dużych marek,
  • duża samodzielność w działaniu i rozliczanie przede wszystkim za efekty pracy.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy