Logo Pracuj.pl

Senior PR Manager

Brave Hearts Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Brave Hearts Sp. z o.o.

Przyrynek 10

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu komunikacji i PR (planowanie i egzekucja)
  • Realizacja powierzonych projektów zgodnie z ustaloną strategią, terminami oraz KPI’s
  • Nadzór nad podwykonawcami oraz zespołem pracującym przy projekcie
  • Monitoring efektów podejmowanych działań, raportowanie
  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami oraz prezentacja projektów przed klientem
  • Współtworzenie lub samodzielne tworzenie ofert z zakresu komunikacji i PR dla nowych i stałych klientów agencji: udział w kreatywnych pracach zespołu, przygotowywanie prezentacji, tworzenie harmonogramów, kosztorysowanie działań komunikacyjnych
  • Działania mające na celu pozyskanie nowych projektów do realizacji

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami (zwłaszcza z zakresu komunikacji i PR) w agencji reklamowej lub po stronie Klienta (warunek konieczny)
  • Wiedza i umiejętności w zakresie tworzenia i wdrażania kompleksowych strategii komunikacji (warunek konieczny)
  • Znajomość social mediów umożliwiająca prowadzenie za ich pośrednictwem projektów komunikacyjnych (warunek konieczny)
  • Znajomość narzędzi marketingu digitalowego (Google AdWords, Google Analytics, SEM/SEO)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz umiejętność tworzenia tekstów do komunikacji w mediach
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania
  • Kreatywność, pasja w działaniu, operatywność
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz obowiązkowość
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w młodym, zgranym i profesjonalnym zespole
  • Dużą samodzielność i elastyczność w działaniu przy prestiżowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i motywujący system premiowy
  • Przyjazną atmosferę pracy w świetnej lokalizacji – nasze biuro znajduje się w pięknej części Śródmieścia, zaledwie kilka minut od Starego Miasta

Brave Hearts to agencja marketingowa 360 ﹾ - specjalizujemy się w engagement marketingu.

Od 5 lat wspieramy klientów w zakresie wizerunku oraz komunikacji. Pracujemy z największymi brandami w Polsce i za granicą. Rozumiemy zmieniającą się dynamicznie rzeczywistość, potrafimy właściwie dobierać narzędzia, a gdy chodzi o efekty, nigdy się nie poddajemy. Dbamy o rozwój swoich pracowników i stwarzamy im warunki do doskonalenia swoich umiejętności.

W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukujemy Senior PR Managera, chcącego się stale rozwijać i czującego się dobrze w firmie, w której oczekuje się od niego inicjatywy i daje mu szansę do bycia jej kołem zamachowym, a nie trybikiem.

Senior PR Manager, Przyrynek 10, Warszawa