Oferta pracy

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.

Senior Presales Engineer

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.O firmie

16 000‐19 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Grzybowska 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Grzybowska 62

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Cloud Platform

  • Microsoft Azure

O projekcie

Projekty, które realizujemy, opierają się głównie na komponentach Google Cloud Platform oraz Microsoft (Azure, M365).

Pracując z nami będziesz miał(-a) okazję rozwijać swoje kompetencje i weryfikować je kolejnymi certyfikatami Google Cloud oraz Microsoft.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dialogu z klientem w celu przygotowania analizy w zakresie migracji do chmury;

  • Koordynowanie działań wewnątrz organizacji mających na celu przygotowanie analizy potrzeb klienta;

  • Aktywne wspieranie działów sprzedaży w niestandardowych projektach w szczególności realizowanych w oparciu o usługi firm Google i Microsoft;

  • Przygotowywanie kompleksowych opisów proponowanych rozwiązań technicznych;

  • Prowadzenie warsztatów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (prezentacja rozwiązań dla danego klienta);

  • Bliska współpraca z innymi działami oraz partnerami biznesowymi i technicznymi w szczególności z firmami Microsoft i Google jako partnerami strategicznymi Chmury Krajowej;

  • Weryfikowanie kosztów wewnętrznych i zewnętrznych proponowanych rozwiązań.• Rozumienie zagadnień zarządzania danymi i informacją, w szczególności w kontekście aktualnych trendów BD, ML, AI.

  • • Znajomość technologii Data Center (serwery, macierzy dyskowej, wirtualizacji), transmisji danych (Internet, MPLS, BGP), backupu i Security (NGFW, WAF, IPS/IDS, DLP, AV, DDoS);

Nasze wymagania

  • Masz koniecznie, co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie z jedną z największych platform chmurowych (GCP/Azure/AWS);

  • Posiadasz certyfikaty/szkolenia z technologii chmurowych Google i Microsoft.

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i efektywnego przekonywania interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych do swoich rozwiązań technicznych;

  • Dobrze orientujesz się, czego oczekuje rynek w zakresie rozwiązań w obszarach chmur obliczeniowych Google i Microsoft;

  • Masz doświadczenie w pracy z klientem na każdym etapie projektu;

  • Władasz językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i partnerami zarówno podczas spotkań sprzedażowych, warsztatów jak i w obszarze dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Rozumienie zagadnień zarządzania danymi i informacją, w szczególności w kontekście aktualnych trendów BD, ML, AI.

  • Znajomość technologii Data Center (serwery, macierzy dyskowej, wirtualizacji), transmisji danych (Internet, MPLS, BGP), backupu i Security (NGFW, WAF, IPS/IDS, DLP, AV, DDoS).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów;

  • Nielimitowany dostęp do materiałów edukacyjnych;

  • Nieformalną kulturę pracy w nowoczesnym biurze (kawa, przekąski, owoce);

  • Elastyczny czas pracy;

  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do Twojego doświadczenia;

  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;

  • Pracę na najnowszym sprzęcie (MacBook Pro i iPhone) i narzędziach G Suite, Slack, JIRA, GitHub.

Operator Chmury Krajowej - partner strategiczny Google i Microsoft wspierający firmy w przenoszeniu swoich usług do chmur publicznych (Platforma Chmury Krajowej, Google Cloud, Microsoft Azure, Amazon Web Services). Ponadto pomagamy naszym klientom zmieniać procesy rozwoju własnych usług oraz znacząco skrócić czas potrzebny do ich stworzenia, uruchomienia i wprowadzenia zmian.

Główne obszary naszej pracy to: Cloud Native, Data & AI, Software Development, Cloud Onboarding, Modern Workplace. Specjalizujemy się w edukacji i wdrażaniu technik rozwoju oprogramowania na dużą skalę, opartych o automatyzację i ciągły monitoring.

W naszym zespole będziesz miał(-a) możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami, potwierdzenia swoich umiejętności zdobytymi certyfikatami oraz udziału w projektach open-source.

Przewiń do profilu firmy