Prosimy o załączanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).” Opcjonalnie: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Suchej 3. Twoje dane zawarte w CV będziemy przetwarzać wyłącznie w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest art. 221 ust. 1 kodeksu pracy. Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji. Jeśli wyrazisz nam odrębną zgodę będziemy przetwarzać Twoje dane również w procesie przyszłych rekrutacji, czyli do 36 miesięcy od przekazania tych danych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: [email protected] Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do organu nadzorczego z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie. Twoje dane możemy udostępniać tylko wtedy kiedy wyrazisz na to zgodę lub podmiotom uprawnionym, o ile zaistnieje taka konieczność. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior/Principal .NET Developer

PGS Software S.A.O firmie

umowa o pracę
9 50019 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 60025 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Jana z Kolna 11, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 07 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PGS Software S.A.

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • ASP.NET MVC

  • Web API

  • MSSQL

  • .NET Core

  • ORM(EF)

  • Unit tests

  • TDD

Mile widziane

  • Microsoft Azure

  • AWS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie REST API w środowisku .NET/.NET Core.

  • Realizacja wymagań biznesowych dostarczonych przez klienta.

  • Praca w chmurze i środowisku on-premise.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych.

  • Bardzo dobrze znasz .NET Core 2.1 (lub nowszy).

  • Masz doświadczenie z ASP.NET MVC lub ASP.NET Web API.

  • Znasz relacyjne bazy danych (MS SQL Server/MySQL/Oracle).

  • Potrafisz pracować w metodyce TDD.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku polskim (poziom B2).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • event modeling

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dołączysz do PGS-owej społeczności ponad 100 C#/.NET developerów.

  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery.

  • Będziesz tworzyć architekturę, komponenty systemu, mikroserwisy, rozwiązania DevOps.

  • Doświadczysz pracy dla klientów z różnych branż.

  • Będziesz korzystać ze wspólnych przygotowań do certyfikacji Azure, AWS i GCP.

  • Doświadczysz pracy w zwinnym środowisku z narzędziami takimi jak GIT, Azure DevOps, TeamCity, Octopus, Jira, Confluence.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Tak się u nas pracuje