Oferta pracy

Senior Procurement Specialist

Cersanit S.A.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • analiza i przygotowanie danych pod kątem zapytań ofertowych i przetargów we wskazanym asortymencie w Grupie Cersanit

  • prowadzenie postępowań przetargowych i zapytań ofertowych

  • zarządzanie procesem wyboru dostawców

  • realizacja procesów zakupowych w przypisanej kategorii

  • zarządzenie bazą produktów i umów

  • ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi

  • raportowanie zgodnie z ustalonym zakresem i terminami

Nasze wymagania

  • znajomość technik zakupowych oraz doświadczenie operacyjne z zakresu prowadzenia rozmów handlowych, negocjowania umów

  • znajomość rynku dostawców w ramach przypisanych kategorii

  • znajomość procesu produkcyjnego

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz łatwość w nawiązywaniu długofalowych relacji z dostawcami oraz klientem wewnętrznym

  • znajomość programu Excell na poziomie średniozaawansowanym

  • znajomość j. angielskiego min. na poziomie B1

To oferujemy

  • umowę o pracę w renomowanej firmie, będącej liderem na rynku firm produkcyjnych

  • wysoką samodzielność w działaniu

  • możliwość nauki i rozwoju

  • wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy