Oferta pracy

Senior Product Communication Specialist (Advertising Team)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz reprezentować obszar Reklamy, tworząc i realizując efektywną strategię komunikacji wewnątrz Allegro oraz w mediach zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w tworzeniu narracji sprzedażowej dedykowanej dla kluczowych Klientów bezpośrednich oraz agencji i domów mediowych

  • Stworzysz materiały skupione na inspiracji, edukacji i promocji rozwiązań reklamowych Allegro

  • Będziesz realizować case study (infografiki, prezentacje, wideo) z prowadzonych przez Allegro Reklama kampanii, wspólnie z Partnerami i agencjami zewnętrznymi

  • Zarządzisz stroną internetową Działu Reklamy, tworząc i uaktualniając na niej treści

  • Weźmiesz udział w organizacji webinarów, warsztatów i konferencji edukacyjnych dla Klientów Allegro (zarówno Klienci bezpośredni, jak i agencje i domy mediowe)

  • Będziesz weryfikować, czy prowadzona komunikacja Allegro, wpływa na sprzedaż i NPS współpracujących z nami Partnerów

  • Na co dzień będziesz współpracować ze Strategami, Marketingiem, PR’em oraz przedstawicielami poszczególnych działów Reklamy Allegro

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe, związane z komunikacją marketingową, PR oraz reklamą (minimum 5 lat doświadczenia)

  • Zainteresowanie rynkiem E-commerce i reklamą online

  • Doświadczenie w budowaniu narracji sprzedażowych, materiałów edukacyjnych i marketingowych

  • Umiejętność współpracy z różnymi działami, mają łatwość w budowaniu relacji zespołowych

  • “Lekkie” pióro, bez trudności w tworzeniu tekstów edukacyjnych i reklamowych

  • Nie boisz się liczb i potrafisz wnioskować na ich podstawie

  • Kreatywność i samodzielność oraz chęć wychodzenia z inicjatywą

  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie (przygotowywane materiały będą w języku angielskim)

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyskasz realny wpływ na rynek reklamy w Polsce w najszybciej rosnącym segmencie rynku

  • Będziesz współtworzyć produkt, z którego na co dzień korzystają tysiące Sprzedających na Allegro

  • Będziesz pracować przy innowacyjnych rozwiązaniach reklamowych opartych na najnowszych i skalowalnych technologiach, które oferowane są największym oraz globalnym markom

  • Masz szansę stać się częścią zespołu budującego marketplace, który dla około 80% Internautów jest pierwszym wyborem zakupów w sieci, a miesięcznie ma ponad 20 mln realnych użytkowników