Oferta pracy

Senior Product Owner

PSI PolskaO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja długofalowej strategii rozwoju produktu oraz tworzenie strategii związanej z wizją produktu

  • Definiowanie procesów, ustrukturyzowanie komunikacji

  • Zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań otrzymanych od poszczególnych Business Unitów oraz zarządzanie interesariuszami

  • Budowanie roadmapy rozwoju produktu PSIasm w oparciu o wymagania rynku polskiego i rynków zagranicznych ukierunkowanej na wniesienie jak największej wartości biznesowej

  • Współpraca i budowanie relacji w grupie PSI z innymi Business Unitami zainteresowanymi wykorzystaniem produktu PSIasm

  • Definicja, koordynacja i wdrażanie procesów rozwoju, utrzymania i wsparcia produktu PSIasm.

  • Zarządzanie backlogiem zadań rozwojowych produktu w pracach projektowych

  • Współtworzenie i monitorowanie kluczowych wskaźników KPI produktu PSIasm

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu PSIasm we współpracy z zespołem QA

  • Budowanie świadomości produktowej w środowisku wewnętrznym firmy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako Product Owner, najlepiej w międzynarodowej firmie IT

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i zarządzania produktem

  • Biegłość w zwinnym zarządzaniu projektami

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami: Jira i Confluence, lub podobnymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

  • Wysoka dyscyplina pracy, umiejętności negocjacyjne i organizacyjne

  • Mile widziana znajomość branży produkcji przemysłowej

To oferujemy

  • Pracę na stanowisku Product Ownera przy wsparciu doświadczonych osób od lat pracujących z produktem

  • Realny wpływ na rozwój produktu, który jest wykorzystywany i wdrażany z powodzeniem od kilku lat w Polsce i na świecie

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji i współpracę z dyrektorami Business Unitów na całym świecie

  • Biuro w samym centrum Poznania – 3 minuty od dworca PKP, park koło biura

  • Komfortowe wyposażenie biura – kilkuosobowe pokoje, chillout-room, parkingi i prysznice dla rowerzystów

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o 50-letniej tradycji

  • Elastyczne godziny pracy i przyjazną atmosferę bez sztucznej hierarchii

  • Imprezy firmowe i rodzinne (20 różnych firmowych wydarzeń w ciągu roku, warsztaty technologiczne dla dzieci)

  • Pakiet świadczeń – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma benefitowa, karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

PSI Polska

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 2000 osób, z czego 300 w Poznaniu. www.psi.pl

Przewiń do profilu firmy

Dział R&D w PSI Polska zajmuje się tworzeniem nowych produktów klasy enterprise dla przemysłu i energetyki. Jednym z naszych autorskich rozwiązań jest PSIasm - jedyna platforma zarządzania produkcją łącząca funkcje zaawansowanego harmonogramowania produkcji (APS) i monitorowania realizacji produkcji (MES) działająca w czasie NRT („near real-time”). Produkt powstał w Poznaniu, i tutaj jest rozwijany, ale wdrożenia odbywają się na całym świecie. Product Manager będzie miał realny wpływ na rozwój jednego

z najważniejszych produktów firmy PSI oraz możliwość współpracy z dyrektorami Business Unitów w całym koncernie.