Oferta pracy

Senior Product Owner (Onet.pl)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie interdyscyplinarnego zespołu produktowego oraz angażowanie do współpracy specjalistów z innych zespołów w firmie

  • Analiza potrzeb użytkowników oraz interesariuszy wewnątrz firmy i przekładanie ich na backlog produktu

  • Inicjowanie zmian i poszukiwanie rozwiązań funkcjonalnych poprawiających doświadczenia użytkowników

  • Budowanie długofalowej wizji oraz roadmapy podległych produktów

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na użytkownika, aktywne zbieranie i wykorzystywanie informacji zwrotnych płynących od klientów

  • Holistyczne i strategiczne podejście do tworzenia długoterminowej wizji produktu

  • Aktywne śledzenie i rozumienie istniejącego i nadchodzącego modelu monetyzacji zarówno reklamowej jak i subskrypcyjnej

  • Dobra współpraca z product managerami, inżynierami oraz interesariuszami na różnych poziomach

  • Budowanie długoterminowych relacji

  • Przekazywanie w jasny i zrozumiały sposób wysokopoziomowej wizji zespołom zaangażowanym w rozwój produktu

  • Dbanie o sprawną komunikację o zmianach w produkcie do rynku

  • Zarządzanie skuteczną i efektywną współpracą pomiędzy centralnym działem technicznym a lokalnymi zespołami

  • Tworzenie wspólnie z zespołem marketingu planów wdrażania nowych produktów na rynek

  • Odnajdywanie się w zadaniach związanych z zarządzaniem projektami, w tym tworzenie budżetu i zapewnienie, że nie zostanie on przekroczony, zarządzanie planami pracy i ułatwianie efektywnego rozwoju produktu pomiędzy poszczególnymi współpracownikami i działami

  • Zadbanie o wyposażenie zespołu w odpowiednią wiedzę, narzędzia i technologie

  • Stworzenie prognozy przychodów z produktu i we współpracy z działami operacyjnymi pracować nad poprawą jej dokładności

  • Definiowanie i bycie właścicielem strategii produktu i roadmapy

  • Wraz z zespołem przekładanie strategii produktu na szczegółowe wymagania i dokumenty specyfikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy wysoce zmotywowanego, zorganizowanego i nie bojącego się podejmowania trudnych decyzji Lead Product Ownera. Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem największego portalu internetowego w Polsce, pasjonuje Cię praca w metodykach zwinnych, analityka danych i dobrze czujesz się w mediach to zapraszamy do zespołu. Będziesz ściśle współpracował z dyrektorem Produktu Onet, Zespołami Produktowymi, Analitykami, Projektantami i zewnętrznymi interesariuszami, żeby jak najefektywniej osiągać postawione cele.