Oferta pracy

Senior Project Manager – Business Development

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Warszawa

Witaj w Volkswagen Financial Services

Czy wiesz, że grupa Volkswagen jako pierwsza w Polsce umożliwiła zakup samochodów online?  Jeśli chcesz prowadzić projekty, które zmieniają rynek mobility, koniecznie sprawdź naszą ofertę pracy!

Do Zespołu Zarządzania Projektami szukamy doświadczonego Project Managera, dla którego dobrze przeprowadzony projekt to standard. Dla nas PM, to osoba która zarówno stawia na ludzi i dobrą komunikację, ponieważ to ona stanowi spoiwo każdego projektu, ale to także osoba odważna, proaktywna i energiczna. Doskonale zna się na samodzielnym prowadzeniu projektu, a poprzez swoje szerokie doświadczenie potrafi doradzić pozostałym członkom zespołu.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów biznesowych i technologicznych w spółkach Volkswagen Financial Services,
  • Wdrażanie na rynku lokalnym globalnych inicjatyw koncernu,
  • Wsparcie innych departamentów biznesowych w kreowaniu inicjatyw zwiększających wartość biznesu,
  • Współpraca z innymi departamentami biznesowymi w zakresie rozwijania funkcjonalności istniejących produktów z portfolio spółek oraz wypracowania koncepcji biznesowych dla nowych produktów,
  • Zarządzanie zasobami projektowymi, wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca z dostawcami zaangażowanymi w projekty,
  • Kontrola budżetu prowadzonych projektów,
  • Regularna prezentacja postępów prac oraz efektów realizowanych projektów na poziomie kadry zarządzającej, w tym Zarządu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Posiadasz co najmniej 4 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów w usługach finansowych lub konsultingu,
  • Potrafisz nawiązać dobry kontakt z kadrą zarządzającą,
  • Przygotowujesz czytelne materiały na poziomie executive,
  • Potrafisz zarządzać zespołami projektowymi,
  • Potrafisz budżetować i rozliczać projekty,
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim (C1/C2),
  • Cechuje Cię kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • Lubisz pracować w zmiennym i dynamicznym środowisku, jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • nowoczesne biuro (w tym wygodne miejsce pracy, np. ergonomiczne biurka) w centrum Warszawy, Rondo ONZ 1
  • umowę o pracę
  • liczne szkolenia, zajęcia językowe z angielskiego lub niemieckiego
  • benefity (m. in. prywatna opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej, multikafeteria z kartą multisport, biletami do kina, teatru lub wczasami pod gruszą, karta lunch+, elastyczny czas pracy i wiele innych)

Jesteś Tym, kogo szukamy? Daj nam znać, klikając
przycisk "Aplikuj”i wysyłając swoje CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy