Logo Pracuj.pl

Senior Project Manager - Data Centre

Michael PageO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca działający w sektorze budownictwa kubaturowego.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektu już od etapu ofertowania
  • Weryfikacja kompletności oferty oraz poprawności proponowanych rozwiązań
  • Optymalizacja kosztowa projektów pod względem założonego budżetu
  • Prowadzenie negocjacji, rozmów oraz wymiana korespondencji z Inwestorem
  • Zarządzanie i koordynacja projektów na etapie realizacji
  • Bieżąca współpraca i komunikacja z innymi działami firmy biorącymi udział w procesie przygotowania oferty oraz realizacji projektu
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas pozyskiwania i realizacji projektu
  • Odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w strukturach generalnego wykonawstwa w zakresie ofertowania obiektów Data Centre
  • Doświadczenie zawodowego w strukturach generalnego wykonawstwa w realizacji obiektów typu Data Centre
  • Znajomość rynku dostawców i podwykonawców w obszarze Data Centre
  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem
  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Budownictwo i/lub elektryka
  • Znajomość Prawa Budowlanego i warunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Dyspozycyjność w przypadku przejścia do etapu realizacji projektu na terenie Polski.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b
  • Auto służbowe
  • Pakiet benefitów
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie

Aktualne oferty pracodawcy
JN -012023-5914864

Senior Project Manager - Data Centre, Warszawa