Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Project Manager ds. Budowlanych i Utrzymania Budynków

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 09.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dyr/12/08/2019/KK

    Zakres obowiązków:

    • Nadzór nad procesem projektowania oraz budowy nowych obiektów ( retail) na terenie Polski Wschodniej
    • Przygotowywanie budżetów i harmonogramów prac
    • Kontraktacja firm wykonawczych
    • Monitorowanie postępu prac i zarządzanie ryzykiem
    • Odbiory robót
    • Nadzór nad stanem technicznym istniejących obiektów
    • Planowanie prac remontowych, modernizacyjnych
    • Określanie budżetów na FM w organizacji
    • Zarządzanie podległym zespołem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne ( inżynieria, architektura)
    • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi i FM
    • Wiedza techniczna z zakresu prac budowlanych i remontowych
    • Doświadczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Umiejętności analityczne i zdolność podejmowania decyzji
    • Umiejętność zarządzania zespołem
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mobilność na terenie regionu ( Polska Wschodnia)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w oparciu o B2B
    • Możliwość wpływu na kształtowanie strategii firmy
    • Narzędzia pracy ( tel, laptop, samochód)

    Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.