senior project manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 22.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 21.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Branża budowlana nie ma przed Tobą tajemnic? Realizacja projektów to Twoja pasja? Zachęcamy do składania aplikacji!

    Nr ref.: /471/03/2019/AK/38481
    Katowice
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    zadania
    • przetarg - przygotowanie budżetów i koordynacja procesu przetargowego we współpracy z osobami z działu zakupów. Ocena otrzymanych ofert i wyznaczanie podwykonawców
    • przetwarzanie zamówień i faktur - tworzenie zamówień dla dostawców, przygotowanie do wewnętrznego zatwierdzenia i podpisania
    • prowadzenie budowy - przygotowanie planów generalnych i odpowiedzialność za dotrzymanie terminów; kontrola jakości i postępu prac na miejscu; prowadzenie „dni kontroli” u dostawców, przeprowadzanie regularnych kontroli bezpieczeństwa na miejscu, monitorowanie wydatków pieniężnych, utrzymywanie kosztów budowy w ramach uzgodnionego budżetu
    • komunikacja z dostawcami energii elektrycznej, gazu i wody
    • przekazanie gotowych nieruchomości z pozwoleniem dla klientów - odpowiedzialność za terminową dostawę nieruchomości z obowiązującymi pozwoleniami
    • inne prace związane z fazą przedkonstrukcyjną i budowlaną projektu
    • ścisła współpraca z regional development director
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego - budownictwo
    • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w budownictwie przemysłowym
    • umiejętności zarządzania projektem (czas, budżet, kapitał ludzki)
    • inicjatywy, zaangażowania i samodzielności w działaniu
    • umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
    • rozwiniętych zdolności interpersonalnych
    • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
    • znajomości pakietu MS Office

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47