Senior Project Manager

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Kierownik
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mazowieckie 29869/001

    Poszukujemy Senior Project Managera.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera i właściciela nieruchomości handlowych, poszukujemy obecnie osób z doświadczeniem w zarządzaniu projektami, na stanowisko: Senior Project Manager.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu, jakości realizowanego projektu
    • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów
    • Wybór oraz negocjacje z biurami architektonicznymi oraz firmami doradczymi
    • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowych inwestycji
    • Nadzorowanie opracowywania projektów uchwał i wniosków dotyczących projektu celem uzyskania niezbędnych decyzji organów Spółki umożliwiających realizację projektu
    • Monitorowanie realizacji projektu w celu bieżącej oceny zgodności prowadzonych działań z harmonogramem i warunkami umów
    • Nadzór nad kwalifikowalnością wydatków ponoszonych w ramach projektu dla zapewnienia prawidłowego finansowania projektu
    • Reprezentowanie Spółki wobec podmiotów wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie ze strategią firmy

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne
    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania realizacją dużych projektami handlowych
    • Duża wiedza z zakresu projektów inwestycyjnych w branży handlowej
    • Znajomość rynku oraz aktualnych cen usług sektora branży budowlanej
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
    • Nastawienie na realizację celów
    • Język angielski na poziomie zaawansowany w mowie i piśmie
    • Umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów, asertywność, zaangażowanie, samodzielność
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    • Praca pełna wyzwań w międzynarodowej i stabilnej organizacji
    • Samodzielne realizowanie ciekawych projektów inwestycyjnych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągniętego doświadczenia
    • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page