Oferta pracy

Senior Project Manager w Pionie Finansów i Wsparcia

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów automatyzacji i optymalizacji procesów w Dziale Finansowym (elektroniczny obieg dokumentów, OCR, EDI, KSeF etc), a także dostosowywanie procesów i systemów do wymogów zewnętrznych i wewnętrznych (zmiany prawno-podatkowe, rozwój biznesu);

  • koordynacja portfolio projektów w pionie finansowym;

  • analiza procesów w obszarze finansów oraz back office, proponowanie usprawnień i automatyzacji;

  • przygotowywanie i testowanie nowych procesów związanych z projektami;

  • współpraca z działami informatycznym, Centralą OBI w Niemczech i zewnętrznymi dostawcami technologii;

  • zarządzanie projektem w odniesieniu do zakresu, budżetu, harmonogramu, zmiany i ryzyka;

  • wizualizacja celu i zakresu usprawnień, angażowanie Uczestników i Interesariuszy;

  • wsparcie CFO w Transformacji Finansów & Wsparcia.

Nasze wymagania

  • 3-5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w środowisku międzynarodowym oraz cross funkcyjnym;

  • mile widziana znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz procesów księgowych;

  • znajomość metodologii projektowych (PMI, Prince, Scrum);

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • samodzielność oraz odpowiednie zdolności analityczne;

  • dobra organizacja pracy, pro-aktywność, ko-operatywność;

  • komunikatywność, szeroki ogląd procesów biznesowych, umiejętność wizualizowania zmian i procesów dla Użytkowników i Interesariuszy;

  • chęć ciągłego uczenia się i rozwoju.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie);

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy hybrydowej;

  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość zdobywania nowych umiejętności;

  • ciekawe i ambitne wyzwania zawodowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

OBI to międzynarodowy koncern o ponad 50-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 500 marketów). Obecnie w Polsce OBI dysponuje 61 marketami (realizowane są kolejne inwestycje) i zatrudnia ponad 6 tysięcy osób. OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług.

Przewiń do profilu firmy