Oferta pracy

Senior Project Manager

MaspexO firmie

Rekrutacja zdalna

Maspex

Chopina 10

Wadowice

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Chcesz realizować przełomowe projekty w liderskiej firmie? Chcesz mieć realny wpływ na zmieniający się rynek FMCG? Nie boisz się wyzwań związanych z cyfryzacją? Chcesz współuczestniczyć w budowaniu nowego działu zarządzania projektami?

Idealnie się składa! Właśnie czekamy na ciebie!

KLUCZOWE ZADANIA:

  • zarządzanie całym cyklem realizacji projektów zgodnie z zatwierdzonym budżetem
    i harmonogramem, z dbałością o jakość rezultatów
  • prowadzenie projektów zgodnie ze standardami, współudział w ich tworzeniu
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie i aktualizowanie repozytorium projektu
  • zarządzanie komunikacją, w tym zapewnienie rzetelnej informacji sponsorowi projektu, członkom zespołu oraz innym jego interesariuszom
  • organizacja pracy zespołu projektowego
  • dzielenie się wiedzą i doświadczeniami z młodszymi kierownikami projektów
  • rozwijanie w organizacji kompetencji projektowych

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • posiadasz 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera przy realizacji projektów
    w rozproszonej i złożonej strukturze organizacji
  • masz wykształcenie wyższe - mile widziane podyplomowe z zakresu zarządzania
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym
  • potrafisz poruszać się po programach z pakietu Office365 (Word, Excel, PowerPoint, Teams)
  • możesz pochwalić się wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi, interpersonalnymi i łatwością w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • posiadasz umiejętność przekazywania wiedzy, prowadzenia warsztatów
  • masz zdolności analityczne, wiedzę w zakresie sporządzania podsumowań i raportów
    do projektu
  • możesz pochwalić się wiedzą z obszaru analizy biznesowej oraz posiadasz umiejętność
    jej wykorzystania i definiowania
  • znasz narzędzia wspomagające zarządzanie projektami (np. Jira).
  • znasz metodyki projektowe potwierdzone certyfikatami (dobrze widziane 2)
  • posiadasz umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu projektowego
  • …nie wahaj się czekamy na Ciebie!!

ZAPEWNIAMY:

  • realny wpływ na transformację organizacji poprzez realizację strategicznych projektów
  • możliwość poznania jak funkcjonuje tak złożona organizacja i w jaki sposób się po niej "poruszać" (lider rynku w europie środkowo-wschodniej)
  • współuczestniczenie w kreowaniu docelowego kształtu nowo powstającego działu CPMO
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania projektami
  • możliwość udziału w międzynarodowych wydarzeniach i konferencjach
  • możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach z międzynarodowymi certyfikatami
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe i inne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy