Oferta pracy

Senior Project Manager

eg+ worldwideO firmie

Rekrutacja zdalna

eg+ worldwide

Mokotów

Warszawa

sieci Omnicom dom produkcyjny, zajmujący się adaptacją reklam na lokalne rynki, a także automatyzacją
i optymalizacją procesu produkcji.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Twoje przyszłe zadania:

  • Kompleksowa realizacja projektów produkcji materiałów reklamowych dla międzynarodowych klientów agencji
  • Opracowywanie harmonogramów prac, przygotowywanie kosztorysów dla klienta, planowanie produkcji i zasobów oraz nadzorowanie dalszej, terminowej realizacji zadań
  • Zarządzanie pracą dedykowanego zespołu Client Service oraz współpraca z zespołami produkcyjnymi (DTP, Digital, Moving Image)
  • Efektywne zarządzanie oczekiwaniami klientów, budowanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu oraz partnerskie wspracie na każdym etapie trwania projektu
  • Proaktywne poszukiwanie rozwiązań i ustalanie wewnętrznych procesów.

Dołącz do zespołu, który doceni:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie agencyjne)
  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. C1), niezbędną do codziennej komunikacji z klientem
  • Praktyczną znajomość narzędzi zarządzania projektami
  • Doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętności w budowaniu dobrych relacji ze współpracownikami i klientem
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu.

Co możemy Ci zaoferować?

  • umowa o pracę
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • globalni klienci
  • profesjonalne wdrożenie
  • pakiet medyczny
  • karta multisport

Naszą najmocniejszą stroną są ludzie.

Dzielimy się swoją wiedzą i wspólnie realizujemy kampanie, które trafiają na wszystkie kontynenty.

W ciągu kilku lat powiększyliśmy nasz zespół o ponad sto osób i nadal rośniemy w siłę.

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość?

Sprawdź, czy to miejsce jest dla Ciebie!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy