Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VML Poland

    VML Poland jest częścią międzynarodowej agencji interaktywnej VML (www.vml.com) - jednej z najbardziej rozpoznawalnych na Świecie agencji digital. Wcześniej znani jako Heureka oraz Pride&Glory Interactive, w 2013 roku połączyliśmy siły i stworzyliśmy największy europejski oddział agencji VML. Jesteśmy ponad 270 osobową agencją interaktywną zlokalizowaną w Krakowie i Warszawie.

    Należymy do czołówki polskich agencji digital: kilkukrotnie zostaliśmy nazwani Agencją Interaktywną Roku (IAB Polska) oraz Grupą Interaktywną Roku (Media&Marketing Polska).

    Jesteśmy znani z projektów dla takich klientów jak PZU, mBank, Danone, Philips, Żywiec Zdrój, Colgate i inni. Obsługujemy klientów polskich, ale prowadzimy także projekty międzynarodowe - jako największy europejski oddział VML oferujemy profesjonalne wsparcie technologiczne dla rynków zagranicznych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: DVR/WB/18/04/01

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy świetnie zorganizowanego Senior Project Managera z doświadczeniem w pracy w agencji interaktywnej. Dołączysz do naszego zespołu w Warszawie, gdzie będziesz odpowiadać za produkcję projektów internetowych.

    Rolą Project Managera jest skuteczne planowanie, egzekucja oraz zamknięcie prac produkcyjnych w celu spełnienia założeń projektu w określonym czasie oraz budżecie. Project Manager w agencji VML inicjuje i zarządza następującymi procesami:

    • koordynacja wdrożenia projektu;
    • planowanie zasobów;
    • planowanie jakości (analiza korzyści/kosztów, benchmarking);
    • analiza i zarządzanie ryzykiem projektu (rejestr ryzyka);
    • planowanie reakcji na ryzyko;
    • harmonogramowanie prac (Gantt);
    • tworzenie kosztorysów produkcyjnych;
    • tworzenie specyfikacji wymagań, w tym diagramów przepływów;
    • zarządzanie przepływem zadań w projekcie;
    • egzekucja i kontrola jakości;
    • egzekucja i kontrola harmonogramu;
    • kompletowanie dokumentacji końcowej;
    • zarządzanie procesem zamknięcia projektu;
    • zaangażowanie w procesy wymiany i dystrybucji wiedzy;
    • wsparcie audytów i procesów kontroli projektów.
    Wymagania:
    • min. 1,5 roku doświadczenia na stanowisku Senior Project Manager lub pokrewnym;
    • doświadczenie w zarządzaniu projektami IT;
    • znajomość teoretyczna i praktyczna głównych nurtów metodyk zarządzania projektami;
    • znajomość teoretyczna i praktyczna SCRUM;
    • znajomość praktyczna narzędziowych metod dystrybucji zadań w zespołach projektowych;
    • znajomość praktyczna pakietów aplikacji biurowych (Word, Excel, PowerPoint);
    • znajomość teoretyczna i rozumienie procesu produkcji oprogramowania;
    • podstawowa znajomość teoretyczna głównych technologii wykorzystywanych w projektach webowych;
    • umiejętność prowadzenie prezentacji przed Klientem;
    • wysokie zdolności interpersonalne;
    • rzetelność, skrupulatność, świetna organizacja pracy własnej i zespołu;
    • proaktywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
    • gotowość do podróży służbowych;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.
    Mile widziane:
    • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zarządzania projektami IT;
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym.
    Oferujemy:
    • pracę w dużym, zgranym teamie;
    • ciekawe projekty dla największych marek;
    • wsparcie indywidualnego rozwoju pracownika;
    • profesjonalne środowisko pracy;
    • nowoczesne narzędzia organizacji pracy;
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji;
    • dodatkowe benefity w tym prywatną opiekę zdrowotną.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    List motywacyjny nie jest wymagany.