Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Property Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BSC Property Management Sp. z o.o. Sp. k.

    BSC Property Management lider na rynku nieruchomości komercyjnych.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi / portfelem nieruchomości (centra handlowe)
    • Przygotowanie i nadzór nad wykonaniem budżetu operacyjnego, Capex oraz forecast’ów kosztów
    • Przygotowanie i realizacja budżetu przychodów z najmu krótkoterminowego
    • Przygotowywanie raportów okresowych oraz ad-hoc
    • Kierowanie zespołami na obiektach
    • Bieżący kontakt z najemcami i właścicielem nieruchomości
    • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
    • Pomoc w zarządzaniu projektami związanymi z rozbudowami i przebudowami nieruchomości, współpraca z firmami Project Management i Asset Management lub innymi konsultantami.
    • Reprezentowanie właściciela nieruchomości we wszystkich sprawach związanych z nieruchomością
    • Weryfikacja dokumentacji formalno–prawnej oraz technicznej dotyczącej nieruchomości
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru nieruchomości)
    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi (centrami handlowymi)
    • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
    • Biegła znajomość pakietu MS Office
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz pro-aktywne nastawienie na realizację celów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność w skutecznym rozwiązywaniu problemów
    Oferujemy:
    • Pracę z ciekawymi projektami
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wyłącznie w języku angielskim) klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz. 883)."