Logo Pracuj.pl

Senior Python Developer (Core Team)

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

15 000–19 000
netto (+ VAT) / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • Elasticsearch

  • Django Rest Framework

  • Celery

  • SQL (Postgres)

  • REST API

O projekcie

Jako Senior Python Developer w Booksy dołączysz do zespołu Core odpowiedzialnego za:

- Stabilność i optymalizację usług backendowych

- Optymalizację i ulepszanie kodu

- Pisanie funkcjonalności, z których korzysta cały team backendowy

- Prace koncepcyjne i wyodrębnianie usług, które można używać w całym ekosystemie Booksy

- Ulepszenia procesów tworzenia oprogramowania

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i dostarczanie oprogramowania, utrzymanie i rozwój aplikacji
  • Udział w procesie analizy nowych funkcjonalności
  • Udział w pracach zespołu programistów przy rozwoju aplikacji w tym udział w testach
  • Przegląd i weryfikacja kodu oraz wyników pracy pozostałych członków zespołu
  • Odpowiedzialność za jakość i stabilność dostarczanego produktu
  • Wykonywanie prac wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia pracy w języku Python
  • Posiadanie wiedzy teoretycznej dotyczącej programowania
  • Umiejętność programowania w języku Python na wysokim poziomie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

w zespole 10 osób; łącznie w firmie 40 Python Developerów

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • mierniki jakości kodu
  • statyczna analiza kodu
  • DDD
  • pair programming
  • TDD
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 15000-19000 PLN (w zależności od doświadczenia oraz rodzaju umowy)
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • Elastyczne godziny pracy
  • Realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez kilka milionów użytkowników
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego
  • Wiele innych atrakcji :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • darmowe zajęcia online z języka angielskiego

Etapy rekrutacji

1

Analiza nadesłanych aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie z liderem technicznym

4

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym

Booksy International Sp. z o.o.

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Senior Python Developer (Core Team), zachodniopomorskie