Oferta pracy

Senior Python Developer

Granteam Sp. z o.o.O firmie

8 000‐15 000 zł brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technicznych aspektów strategii projektu

  • Projektowanie i rozwój architektury aplikacji

  • Wybór narzędzi i technologii odpowiednich dla realizowanego projektu

  • Zarządzanie pracą zespołu developerskiego

  • Kontrola i nadzór nad terminową realizacją poszczególnych zadań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Python poparta min. 2 letnim doświadczeniem komercyjnym

  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Django

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu developerskiego

  • Znajomość html/css/bootstrap

  • Mile widziana znajomość javascript/ react/ redux

  • Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Istotny wpływ na sposób prowadzenia projektów (metodologia, technologie)

  • Możliwość realizacji prestiżowych projektów dla największych firm w Polsce i na świecie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie 8-15 tys. PLN netto w zależności od umiejętności

  • Benefity: Ubezpieczenie medyczne i multisport

  • Miejsce pracy: obecnie zdalnie, biura w Krakowie, przy wyjeździe w stronę Skawiny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Granteam Sp. z o.o.

Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się we wdrożeniach rozwiązań informatycznych usprawniających pracę laboratoriów (systemy klasy LIMS). Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy