Oferta pracy

Senior Python Developer

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..O firmie

  • Pawia 55, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..

Pawia 55

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python 3

  • Pandas

  • Unix Shell Scripting

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad projektem platformy automatyzacji pRED Informatics - AutoLab, stworzonej w celu wspierania przepływu informacji laboratoryjnych

  • Implementacja nowych rozwiązań w technologii Python

  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami

  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie interaktywnych stron

  • Ścisła współpraca z użytkownikami oraz zespołem projektowym

  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM

Nasze wymagania

  • 3+ lata doświadczenia w programowaniu w Python 3

  • Znajomość bibliotek Pandas

  • Doświadczenie w używaniu webowych frameworków opartych na Pythonie (Django, Flask)

  • Znajomość Unix Shell Scripting

  • Doświadczenie z użyciem: Docker, Microservices, REST, Unix, BPMN, Spring Boot, Maven, Events, MQTT, JUnit

  • Doświadczenie w pracy w metodologiach SCRUM/Agile

  • Dobrą znajomość języka angielskiego min. B2

To oferujemy

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę

  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

Przewiń do profilu firmy