Senior Python Developer

Pracuj.pl dla Firm

18 00023 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 26 sie 2022
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Django

  • Linux

Mile widziane

  • Elixir

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie Remote Gaming Servera

  • Tworzenie dokumentacji RGS

  • Utrzymanie i rozwój RGS

  • Wsparcie w testowaniu RGS

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata programowania w języku Python

  • Podstawowa znajomość Django

  • Podstawowa znajomość Linuksa i inżynierii systemowej

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Eliksiru

  • Doświadczenie z SRE/devops

  • Doświadczenie w realizacji projektów w Pythonie, projektów open source czy gry

  • Doświadczenie w innych technologiach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Możliwość uczestniczenia w projekcie unikalnym w skali krajowej

  • Możliwość poznania branży gamingowej

  • Elastyczne godziny pracy- sam zdecyduj, w jakich godzinach będziesz pracować

  • Szkolenia zewnętrzne

  • Możliwość wzięcia udziału w konferencjach branżowych

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest startup, funkcjonujący na runku od 2017 roku. Firma zajmuje się produkcją sprzętu i gier, które są sprzedawane do kasyn znajdujących się w USA i Kanadzie. Poszukujemy doświadczonych Python Developerów, który wesprą zespół w opracowaniu zdalnego serwera gier.

Przewiń do profilu firmy