Senior Python Test Automation Engineer

Craftware Sp. z o.o.

26 04028 560 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych testów automatyzujących w Python, a później ich utrzymanie

  • Bieżące raportowanie wyników testów

  • Udział w pełnym przebiegu cyklu testowania oprogramowania

  • Wsparcie oraz mentoring członków zespołu

  • Współpraca z developerami oraz innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości procesu

Nasze wymagania

  • 4+ lat doświadczenia jako Automatyk Testów lub Programista

  • Umiejętność pisania testów z wykorzystaniem Python

  • Znajomość narzędzi: Selenium, Cucumber, czy Robot Framework

  • Znajomość relacyjnych baz danych w SQL

  • Umiejętność tworzenia oraz automatyzowania testów e2e i API z wykorzystaniem powyższych narzędzi

  • Znajomość pracy w metodologii Agile

  • Znajomość procesów CI/CD oraz narzędzi ich wspomagających np. Jenkins lub TeamCity

  • Doświadczenie w pracy z Dockerem

  • Doświadczenie w pracy z GIT oraz Jira

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/B2+)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Azure

To oferujemy

  • Możliwość pracy 100% zdalnie

  • Dedykowany budżet szkoleniowy oraz szkolenia wewnętrzne

  • Coroczne rozmowy ewaluacyjne pomagające wyznaczyć indywidualną ścieżkę rozwoju

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, na życie, pakiet multisport, wsparcie zewnętrznego psychologa, lekcje angielskiego)

  • Wyjazdy integracyjne

  • Świadczenia socjalne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • wsparcie zewnętrznego psychologa

Jesteśmy dostawcą usług transformacji cyfrowej i doradztwa technologicznego z portfolio rozwiązań zarówno dla klientów, którzy nie mają jeszcze Salesforce, jak i dużych organizacji, które pracują na Salesforce i korzystają z jego rozległych możliwości☁.

Świadczymy również usługi body i team leasing w IT, dostarczając specjalistów z różnych dziedzin.

Przewiń do profilu firmy