Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior QA Engineer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży rozrywkowej i stań się częścią światowej klasy zespołu. Zostań ekspertem w zakresie ochrony technologii multimedialnych :-) Dołącz do firmy, która przełamuje bariery technologiczne w Hollywood i kinematografii. Razem z nami twórz nowe trendy, transformuj doświadczenie widzów.

    Głównym zadaniem na tym stanowisku jest współtworzenie rozwiązań zapobiegających nielegalnemu użyciu projektowanego oprogramowania, między innymi w środowisku Trusted Execution Environment (TEE).

    Szukamy osób proaktywnych, dociekliwych i spostrzegawczych, które chciałyby połączyć pracę z pasją, dostrzegać efekty swojej pracy w codziennym życiu i rozwijać się w najnowszych technologiach :)
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania na stanowisku:

    • Testowanie istniejących systemów zabezpieczeń w technologiach multimedialnych;
    • Projektowanie i wdrażanie nowych testów;
    • Automatyzowanie swojej pracy w środowisku Python z użyciem CI;
    • Zapewnianie najlepszych rynkowo praktyk w zakresie inżynierii testów.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, informatyka lub pokrewne);
    • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania, w tym testowania aplikacji zaufanych;
    • Dobra znajomość narzędzi „hakerskich”, np. dezasemblery, debuggery, emulatory, maszyny wirtualne;
    • Znajomość środowiska TEE;
    • Umiejętność programowania w języku Python;
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego;
    • Nastawienie na pracę zespołową i umiejętność rozwiązywania problemów

    Na duży plus:

    • Wiedza z zakresu wbudowanych systemów bezpieczeństwa
    • Ponadprzeciętna znajomość urządzeń z systemem Android (rootowanie, reinstalacja systemu, itp.)
    • Umiejętności z zakresu testowania wydajności i znajomość struktury py.test

    Oferujemy:

    • długofalową współpracę w międzynarodowym środowisku;
    • zatrudnienie na preferowanych przez Ciebie warunkach i konkurencyjne wynagrodzenie;
    • możliwości rozwoju w świetnej, globalnej organizacji;
    • dużą samodzielność;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Iterative Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Iterative Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem contact@it3rative.com