Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

T-Mobile

Marynarska 12

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium Web Driver + Selenide

  • Rest Assured

  • Karate

  • Appium

  • Cucumber

  • Jenkins

  • GitLab

  • Jira

  • Xray

  • Maven

  • SQL

  • Java

  • Scala

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i usprawnianie procesu QA

  • Tworzenie i utrzymywanie scenariuszy i przypadków testowych

  • Tworzenie, utrzymywanie i wykonywanie testów automatycznych i manualnych

  • Identyfikacja i raportowanie defektów

  • Współpraca z developerami przy usuwaniu błędów i usprawnianiu platform

  • Bycie pierwszym użytkownikiem naszej platformy, weryfikacja dokumentacji i przypadków użycia

  • Priorytetyzacja backlogu produktu wspólnie z Product Ownerem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub biznesowo-informatycznym

  • Dobrą znajomość metodyk rozwoju oprogramowania i procesu QA

  • Doświadczenie w tworzeniu scenariuszy i przypadków testowych w oparciu o wymagania i dokumentację produktu

  • Znajomość teorii i technologii relacyjnych baz danych oraz technologii Bigdata będzie dużym atutem

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

T-Mobile stawia na dane!

W ramach transformacji cyfrowej został utworzony nowy zespół zorientowany na wprowadzenie w T-Mobile kultury podejmowania decyzji w oparciu o dane.

Bardzo intensywnie rozwijamy obszar Big Data i Hurtowni Danych w celu utworzenia jednego źródła prawdy, Data Lake, a także wykorzystania nowoczesnych technologii, m.in. nauczania maszynowego i analizy predykcyjnej do zarządzania biznesem.

Jeśli nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł, chcesz się rozwijać, poznawać najnowsze technologie i pracować z naprawdę dużą ilością danych, ta oferta jest dla Ciebie.

Nasza platforma Data Lakehouse, oparta o podejście mikroserwisowe i Code-as-a-Service jest unikalnym produktem realizującym koncepcje jednego źródła prawdy, demokratyzacji danych i samodzielnego dostępu do danych.

Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego QA Engineera/-ki, który/-a będzie współtworzył/-a i automatyzował/-a proces testów i scenariusze testowe.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

Jak wygląda proces rekrutacji?

Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Dla nas nie ma znaczenia Twoja rasa, kolor skóry, Twoja orientacja seksualna, tożsamość płciowa, pochodzenie, niepełnosprawność, poglądy, wygląd, czy religia, która wyznajesz.

Liczą się tylko Twoje kompetencje.

Gwarantujemy Ci także, że uczestnicząc w rekrutacjach do #MagentaTeam zawsze otrzymasz informacje zwrotną!