Oferta pracy

co to?

Senior Quality Assurance Engineer

Future Processing S.A.

umowa o pracę
11 40017 800 brutto / mies.
kontrakt B2B
93,00146,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • Test Automation

  • Continuous Integration

  • Agile / Scrum

  • Relational Databases

  • Test Management

Twój zakres obowiązków

  • proponowanie usprawnień technicznych i procesowych,

  • analiza i wskazywanie potencjalnych ryzyk projektowych i produktowych,

  • rozszerzanie zestawu testów na podstawie kodu,

  • weryfikacja integracji pomiędzy komponentami i systemami zewnętrznymi,

  • całościowe rozumienie testowanego systemu i tworzenie diagramów dokumentujących jego kluczowe elementy,

  • klasyfikacja istotności wykrytych błędów,

  • dzielenie się wiedzą z całym zespołem (dokumentacja, Show & Tell, itp.),

  • prowadzenie/moderowanie spotkań projektowych.

Nasze wymagania

  • testowaniem zajmujesz się od min. 5 lat,

  • posiadasz doświadczenie w automatyzacji testów,

  • potrafisz programować w dowolnym języku programowania,

  • umiesz projektować testy oraz infrastrukturę testową,

  • tworzyłaś/eś strategie testowe, planowałaś/eś i zarządzałaś/eś testami,

  • znasz takie podejścia, jak: BDD, ATDD, Specification by Example,

  • potrafisz pracować z bazami relacyjnymi,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie średniozaawansowanym (min. B2).

Mile widziane

  • masz doświadczenie w pisaniu testów w Selenium i/lub Cypress.io i w pracy z przypadkami testowymi BDD - Specflow,

  • przeprowadzasz code review pod kątem pokrycia kodu testami,

  • znasz zagadnienia związane z testami bezpieczeństwa, wydajności i użyteczności,

  • posiadasz doświadczenie w zapewnianiu ciągłej integracji: tworzeniu środowisk testowych, integracji z maszynami budującymi, testach automatycznych w środowiskach rozproszonych,

  • pracujesz w metodyce zwinnej,

  • znasz metryki jakościowe oraz potrafisz je analizować.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • pakiet relokacyjny

  • możliwość skorzystania z "Rentowni"

  • workation

  • usługa Ask Henry

  • coroczna podwyżka i premia świąteczna

  • zniżki w firmowym SPA

Etapy rekrutacji

1. Pierwszy kontakt do 72h od aplikacji.

2. Zadanie domowe (opcjonalnie) - zazwyczaj jest elementem procesu dla kandydatów poniżej 1,5 roku doświadczenia.

3. Spotkanie online- max. 2,5 h.

4. Decyzja i feedback - staramy się, by feedback dawać w ciągu 24h od rozmowy rekrutacyjnej.

Jesteśmy firmą technologiczną założoną w 2000 r., która z grupki przyjaciół przekształciła się w 1000-osobowy zespół. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. Od początku istnienia Future Processing chcieliśmy, aby FP było miejscem, w którym pracuje szczęśliwy, zintegrowany i zmotywowany zespół. Lubimy to, co robimy i chcemy to robić jak najlepiej.

Przewiń do profilu firmy