Oferta pracy

Senior Quality Engineer

Antal Engineering & Operations O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Wspieramy naszego międzynarodowego Klienta w procesie rekrutacji na stanowisko

Inżyniera JakościNumer ref.: https://antalpl.traffit.com/public/form/a/VWtZVzhnPT0=

Twoje obowiązki:

  • Bezpośrednia współpraca z Klientami w obszarze jakości: rozpatrywanie reklamacji, analiza przyczyn niezgodności, nadzór nad realizacją poszczególnych działań
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Analizę danych jakościowych i podejmowanie działań zapobiegawczych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, audytów procesu oraz audytów wyrobu zgodnie z harmonogramem
  • Wdrażanie nowych projektów zgodnie z APQP
  • Szkolenie pracowników w zakresie zagadnień jakościowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziany automotive)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego jako duży atut dodatkowy
  • Wiedzy w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949, VDA 6.3 oraz 6.5
  • Znajomości narzędzi jakościowych: PPAP, FMEA, SPC ,8D, Pareto, APQP
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office oraz SAP

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kafeteria MyBenefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, klient docenia pomysły i inicjatywę pracowników
  • Bardzo dobrą atmosferę w zespole zaangażowanych oraz wspierających specjalistów
  • Szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy