Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Senior React Developer

"BPOLNET" sp. z o.o.

17 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Świętego Jana 10, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Świętego Jana 10

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ReactJs

  • TypeScript

  • JavaScript

  • GraphQL

  • NodeJs

O projekcie

Wychowaliśmy się w zwinnych metodykach zarządzania, dlatego SCRUM to nasza codzienność. Pracujemy w krótkich sprintach, dlatego osiągamy szybciej wyniki i trzymamy koszty pod kontrolą. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu. Mamy mieszane zespoły projektowe, w których staramy się uczyć szacunku i pokory do każdej pełnionej roli.

Twój zakres obowiązków

  • dodawanie nowych funkcjonalności do istniejącej aplikacji

  • współtworzenie architektury aplikacji

  • wspomaganie mniej doświadczonych osób w zespole

  • refactor kodu

  • pisanie testów

  • code review innych programistów

  • wspieranie klienta w decyzjach biznesowych jak i UI/UX

  • planowanie pracy

  • aktywne uczestniczenie w spotkaniach biznesowych oraz scrumowych

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie jako frontend developer,

  • Twój kod jest czysty i jest zgodny ze standardami,

  • Świetnie znasz się na JavaScript i TypeScript,

  • Posiadasz szerokie pojęcie i doświadczenie w React (najnowsze features, dobre praktyki, testy),

  • Nie jest Ci obca współpraca z API,

  • Znasz i doświadczyłeś pracy w SCRUMie,

  • Posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie (praca z zagranicznymi klientami),

  • Lubisz dzielić się wiedzą i pomagać młodszym kolegom.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • DDD

  • TDD

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Staramy się korzystać z najnowszych technologii i utrzymywać wysoki standard naszej pracy,

  • Codziennie będziesz pracować z doświadczonym i zróżnicowanym zespołem,

  • Będziesz mógł(a) pracować w projektach międzynarodowych,

  • Dbamy o motywacje każdego członka zespołu, dlatego wyznaczamy jasną ścieżkę kariery i dajemy odpowiedzialność,

  • Lubimy dbać o ciągły rozwój naszego teamu, dlatego wymieniamy się wiedzą i szkolimy,

  • Poznasz nasz wielokulturowy zespół,

  • Lubimy poniedziałki i potrafimy sprawić, że Ty też je polubisz :),

  • Staramy się tworzyć naszą firmę z całym zespołem oddolnie, dlatego bardzo cenimy inicjatywę, kierujemy się mottem: “The member is the boss”.

  • Umowę B2B: 17000-22000 zł netto,

  • Elastyczne godziny pracy + możliwość pracy zdalnej,

  • Zapewnimy Ci sprzęt potrzebny do pracy,

  • Możliwość uczestniczenia w meetupach / kursach online / zewnętrznych szkoleniach i konferencjach,

  • Kuchnia z pełnym wyposażeniem - oczywiście ekspres z przepyszną, włoską kawą,

  • Turnieje w piłkarzyki i darta :),

  • Comiesięczne wspólne integracje oraz wyjazdy firmowe,

  • Karta medyczna i sportowa.

  • dofinansowanie do lekcji języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

I etap - rozmowa techniczna + miekki HR, online

2

II etap - rozmowa z Zarządem, negocjacje warunków

bPol jest software housem, który pomaga firmom na całym świecie w digital transformation. Dostarczamy wartości naszym klientom w trzech różnych kategoriach:

Software Engineering - pracując jako elastyczny zespół dla firm, tworzymy całościowe i dedykowane produkty, dostarczamy MVP dla startupów, a także ulepszamy i refktoryzujemy starsze oprogramowania dla dojrzałego biznesu.

Digital Consultancy - wykonujemy digital due diligence, pomagamy zminimalizować dług technologiczny, a także przeprowadzamy audyty i dajemy rekomendacje dla firm, które chcą przeprowadzić digital transformation.

UX & UI Design - zarówno odświeżamy wygląd stron internetowych, jak i pomagamy zoptymalizować kanały konwersji, analizujemy zachowania użytkowników i “mapy cieplne” oraz zapewniamy międzyplatformowe rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy