Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Recruiter - IT Tech

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    We are currently seeking an experienced and self driven

    SENIOR RECRUITER - IT TECH

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: IT/WAW/SeniorRecruiter/AK/09/2018

    OPIS STANOWISKA:

    We are looking for Consultants who are proactive and driven to achieve greatness in a high performance environment.

    YOU WILL BE RESPONSIBLE FOR

    • Sourcing, screening and reviewing suitable candidates for clients’ vacancies
    • Negotiating and signing of contracts with key clients
    • Arrange interviews and negotiate job offers
    • Development and maintaing relationships with clients to ensure ongoing business
    • This position is reporting directly to Managing Director

    WYMAGANIA:

    WE ARE LOOKING FOR SENIOR CONSULTANTS THAT HAVE

    • At least 3-5 years of professional experience gained in recruitment industry at consultant level
    • Knowledge of proactive acquisition of new strategic Clients, sales of recruitment  & services projects in CEE Region
    • PROVEN TRACK RECORD OF SUCCESSFUL SALES RESULTS WITHIN IT TECH MARKET
    • Experience in negotiating and signing of all department agreements
    • The ability to build, retain and grow a successful professional business
    • Goal-oriented and sense of duty attitude
    • Confidence and are an excellent communicator who can build up superior relationships with candidates and clients
    • Fluent knowledge of English (both spoken & written)
    OFERUJEMY:

    RELYON WILL PROVIDE

    • Attractive base salary and commision system: 150 000 - 210 000 PLN net OTE earnings first year
    • Fast track promotion based on merit and a competitive salary package
    • Excellent professional development opportunities in developing business
    • The unique know-how established both by recruitment professionals and specialists having expert knowledge in consulting area
    • Environment open for new ideas
    • Perfect working conditions (system of benefits, high standard office)
    • An intense training program to make sure all new comers are fully equipped to build a successful career with us
    • Sailing trips, integration and great people to work with

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.
        1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
        2.Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
        3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.
    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
    bottom