Oferta pracy

Specjalista ds. Rekrutacji z j. angielskim

TALENT FLOW Sp. z o.o.

7 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych głównie na stanowiska niższego i średniego szczebla (finanse, sprzedaż, marketing, obsługa klienta, techniczne, logistyczne);

  • Dbanie o właściwą jakość prowadzonych procesów rekrutacyjnych;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy wśród Kandydatów;

  • Ścisła współpraca z Hiring Managerami w zakresie budowania profili Kandydatów;

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych – warunek konieczny;

  • Znajomość i stosowanie różnorodnych narzędzi i kanałów dotarcia do Kandydatów;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłości zawodowej;

  • Łatwość w adaptacji do zmieniających się okoliczności oraz samodzielność w działaniu;

  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;

To oferujemy

  • Możliwość dołączenia do dynamicznie rozwijającej się organizacji (rozwój o 100% rok do roku);

  • Duży wpływ na budowanie Działu Rekrutacji (procesów, procedur, KPI oraz narzędzi pracy);

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B);

  • elastyczne godziny pracy (7-18);

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • Opieka medyczna;

  • Miejsce pracy: nowoczesny biurowiec przy Al. Jerozolimskich (samo centrum Warszawy);

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Przewiń do profilu firmy

O Kliencie

Proces realizujemy dla Klienta działającego w branży e-commerce. Poszukujemy samodzielnej osoby do kompleksowej realizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla, która chce mieć realny wpływ na kształt działań HR.