Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

senior recruitment consultant

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca ma wpływ na innych? Zostań konsultantem HR i pomagaj firmom znajdować pracowników, a kandydatom znaleźć odpowiednią pracę.

    Nr ref.: /48/01/2018/PŚ/25141
    Poznań

    oferujemy:

    • praca w międzynarodowym środowisku, oferująca szerokie perspektywy rozwoju kompetencji zawodowych
    • atrakcyjny system premiowania
    • pakiet przydatnych benefitów: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
    • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
    • narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę
    • rozbudowany pakiet szkoleń pogłębiający Twoją wiedzę z obszaru HR

     zadania:

    • kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla (rekrutacje stałe)
    • nawiązywanie relacji biznesowych oraz współpraca ze stałymi klientami
    • opieka nad portfelem klientów aktualnych i potencjalnych
    • aktywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu narzędzi rekrutacyjnych

     oczekujemy:

    • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym i kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
    • doświadczenie w sprzedaży usług B2B
    • znajomość angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (umożliwiająca swobodną komunikację)
    • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne
    • wiedza w zakresu aktywnego pozyskiwania kandydatów
    • znajomość narzędzi rekrutacyjnych
    • umiejętność zarządzania procesami rekrutacyjnymi

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47