Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Recruitment Consultant SSC/BPO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

W związku z ogromnym rozwojem PEOPLE zapraszamy do naszego zespołu osoby, którym zależy na realizacji swoich ambicji zawodowych, ciągłym rozwoju i tworzeniu unikalnej wartości dla klientów poprzez ekspertyzę, zaangażowanie i troskę o najwyższe rezultaty.

People Sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.

Do prężnie rozwijającego się zespołu SSC & BPO & CRS poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: Kon/17/12/2016/KZ

Zadania

  • Wyszukiwanie kandydatów metodą direct search.
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
  • Umiejętność prowadzenia pogłębionych wywiadów z kandydatami.
  • Ścisła współpraca z Managerem, Team Leaderami oraz zespołem Rekruterów i Researcherów.
  • Kompleksowa obsługa Klienta.
  • Pozyskiwanie Klientów.
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami.
  • Współpraca z globalnymi markami.
  • Uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentów do globalnych przetargów.
  • Udział w wydarzeniach branżowych i konferencjach.
  • Prowadzenie warsztatów na uczelniach.
  • Występowanie w mediach w roli eksperta, pisanie artykułów branżowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów.
  • Co najmniej 1 – 3 lata doświadczenia w branży rekrutacyjnej, w zespole SSC/BPO.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą direct search.
  • Wiedza o sektorze SSC/BPO w Polsce i w Europie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Umiejętności sprzedażowe.
  • Wysoka motywacja do pracy oraz rozwoju.
  • Radzenie sobie w trudnych sytuacjach i błyskawiczne reagowanie na problemy.
  • Samodzielność oraz pomysłowość podczas wykonywania powierzonych zadań.
  • Dzielenie się wiedzą i wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zestaw benefitów – opieka zdrowotna, Multisport.
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Dużo nauki, a przy tym dobrą zabawę.
  • Realny wpływ na rozwój zespołu i organizacji.
  • Możliwość rozwoju i awansu.
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w środowisku doświadczonych Konsultantów i Managerów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się