Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Senior Recruitment Consultant SSC/BPO

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z ogromnym rozwojem PEOPLE zapraszamy do naszego zespołu osoby, którym zależy na realizacji swoich ambicji zawodowych, ciągłym rozwoju i tworzeniu unikalnej wartości dla klientów poprzez ekspertyzę, zaangażowanie i troskę o najwyższe rezultaty.

    People Sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.

    Do prężnie rozwijającego się zespołu SSC & BPO & CRS poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr referencyjny: Kon/17/12/2016/KZ

    Zadania

    • Wyszukiwanie kandydatów metodą direct search.
    • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
    • Umiejętność prowadzenia pogłębionych wywiadów z kandydatami.
    • Ścisła współpraca z Managerem, Team Leaderami oraz zespołem Rekruterów i Researcherów.
    • Kompleksowa obsługa Klienta.
    • Pozyskiwanie Klientów.
    • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami.
    • Współpraca z globalnymi markami.
    • Uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentów do globalnych przetargów.
    • Udział w wydarzeniach branżowych i konferencjach.
    • Prowadzenie warsztatów na uczelniach.
    • Występowanie w mediach w roli eksperta, pisanie artykułów branżowych.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów.
    • Co najmniej 1 – 3 lata doświadczenia w branży rekrutacyjnej, w zespole SSC/BPO.
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
    • Doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą direct search.
    • Wiedza o sektorze SSC/BPO w Polsce i w Europie.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Umiejętności sprzedażowe.
    • Wysoka motywacja do pracy oraz rozwoju.
    • Radzenie sobie w trudnych sytuacjach i błyskawiczne reagowanie na problemy.
    • Samodzielność oraz pomysłowość podczas wykonywania powierzonych zadań.
    • Dzielenie się wiedzą i wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i zestaw benefitów – opieka zdrowotna, Multisport.
    • Lekcje języka angielskiego.
    • Samodzielność w działaniu.
    • Dużo nauki, a przy tym dobrą zabawę.
    • Realny wpływ na rozwój zespołu i organizacji.
    • Możliwość rozwoju i awansu.
    • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w środowisku doświadczonych Konsultantów i Managerów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.